بخواهید تا به شما داده شود

بچه‌ای داشت با توپش در لب ساحل بازی می‌کرد توپ افتاد در چاله چند بار خم شد در بیاورد ولی دستش نمی‌رسید. چوبی آورد و با تمام قدرتش سعی کرد آن‌را بیرون بیاورد ولی هر بار توپ می‌افتاد. بعد از چندین دقیقه ناامید شد زد زیر گریه.
پدرش که از دور نگاه می‌کرد گفت: «چرا گریه می‌کنی؟»
پسر گفت: «همه قدرتم را بکار بردم توپم را در بیاورم ولی فایده نداشت.
پدر لبخندی زد و گفت: هنوز تمام قدرتت را بکار نگرفته‌ای. من به عنوان پدرت بخش مهم قدرتی هستم که می‌توانی از آن استفاده کنی و آمده توپ را به سادگی برایش بیرون آورد.
احتمالا شما هم مثل من با افرادی روبرو شده‌اید که بعد از مدتی تلاش می‌گویند: «دیگر به آخر رسیده‌ام نمی‌توانم ادامه بدهم.» شاید هم خودتان گاهی این جمله را بکار برده‌اید: «دیگر به آخر رسیده ام»
دقیقا در همین وقت است که باید باور کنید تمام قدرت شما فقط خودتان نیستید.
توانایی شما آخرخط شما نیست.
زندگی شما در قالب افکار و احساس و دید و رویا و آرزوهای محدود شما خلاصه نمی‌شود.
شما به‌عنوان فرزند خدای قادر مطلق «پروژه بی‌نظیر خدا برای شکل دادن به خلقتش» می‌باشید. بنابراین هرگاه در توانایی و فکر به آخر رسیدید یقین بدانید که زمان شروع کار عظیم خدا در زندگی‌تان فرا رسیده زیرا شروع کار خدا در به پایان رسیدن‌های ماست. «اقتدار نامحدود خدا» بخش اصلی و مهم توانایی شماست. لطفا آن را بوسیله ایمان تجربه کنید.
مسیح گفت: در به آخر رسیدن هایتان از خدا سؤال کنید که به شما داده خواهد شد. بطلبید که خواهید یافت. بکوبید که برای شما باز کرده خواهد شد. (متی7 : 7)

جلیل سپهر

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

پشت دیوار سکوت
پیاده‌روی و تاثیر ان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست