ضد زلزله

ضد زلزله

وقوع زلزله‌ها، اجتناب ناپذير و تلفات ناشي از آن به خصوص جاني و انساني بسيار ناراحت کننده است. حال چه ايران باشد چه ترکيه يا سوريه، چه شرق باشد چه غرب، فرقي نمي‌کند آسيا باشد يا اقيانوسيه. کلام به ما مي‌آموزد در اين مواقع مُشَوَش مشويد، ولي مي‌توانيم دعا کنيم براي تسلي گرفتن آسيب‌ديدگان جسمي و روحي اينگونه وقايع طبيعي و غير منتظره…
به خاطر داشته باشيم که چنين وقايعي مي‌بايست رُخ دهد و نشانه‌هايي از وقت تنگ است و زمان‌هاي آخر….
حقيقتاً براي نجات انسان‌ها از زير آوارها چه بسيار وقت تنگ است.
آيا ما مسبب زمين لرزه، ويراني ساختمان‌ها و يا شکستن افکار و دل‌ها هستيم يا کمکي به مانند ديواري حائل و لرزه‌گير؟
آيا در زلزله‌هاي پيش آمده، ريشه و ستون‌هاي استوار داشته‌ايم؟
و يا به مانند ساختمان‌هاي بي‌بنياد و غير قابل انعطاف، سازه‌هاي زندگي‌مان را بر روي سستي‌ها بنا کرده‌ايم و با کوچک‌ترين تنشي و ضربه‌اي فرو مي‌ريزيم؟
بياييد خِشت خِشت، استحکامات سازه‌هاي زندگيمان را با مصالحي همچون محبت، صبر، نيکويي، وفاداري و فداکاري بر روي فوندانسيون و صخره‌اي استوار به مانند عيسي مسيح بنا کنيم تا زلزله‌هاي زندگي نتوانند شکافي عميق در روابطمان به وجود آورند و ما را زير آوارهاي تنهايي مدفون کنند و به اعماق تاريکي‌ها ببرند و گسل‌هاي زندگيمان را عميقاً بگسلند و شکافي ايجاد کنند که از آن سردي، سختي و تلخي به درون اين ساختمان هجوم آورده و ما را در نهايت از پا مي‌افکنند و زنده به گور مي‌کنند.
ثمرات روح خداوند نه تنها به مانند سازه‌اي مستحکم و قدرتمند عمل مي‌کند بلکه با طي کردن مسير در اين راه از هر زلزله مهيب در زندگيمان به سلامت عبور خواهيم کرد. امروز خانه‌هاي قلب‌هايمان و تمامي روابطمان را بر او بنا کنيم که در او هيچ جنبش نخواهد بود.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

جنگ‌ های صلیبی
عشق را دریافت کن و خرج کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست