«ای قوم همه وقت بر او توکل کنید و دل‌های خود را به حضور وی بریزید. زیرا خدا پناهگاه ماست.» «مزامیر باب 62 آیه 8»
يهوه صبايوت خداي لشکرها، ارتشي از زنان و مردان دعا را در سراسر دنيا از هر قوم، ملت و زباني رهبري مي‌کند و عيسي مسيح امروز ما را کليسا مي‌خواند و مي‌فرستد تا نجات را اعلام کنيم.
خالق آسمان و زمين شکرگزار تو هستيم براي سرزمين ايران براي مردان و زنان غيور کشورمان، خداوندا به نام مسيح امروز در يکدلي و اتحاد برای قوم ايراني مي‌طلبيم، در اين فصل تازه در تو آباد و آزاد شوند و از بند ترس، اسارت و مذهب رها گردند.
امروز صلح و سلامتي تو را، عشق و تازگي در تو را بر خاک سرزمينمان ايران اعلام مي‌کنيم.
خداوندا! شکرت می‌کنیم که امروز این فرصت را به ما دادی تا برای یکی دیگر از استان‌های سرزمینمان در دعا با عزیزان بایستیم. امروز به طور خاص استان «اصفهان» را به حضور قدوس و پرجلالت می‌‌آوریم.
خداوندا! صلح و سلامتی تو را به این استان اعلام می‌کنیم. شکرت می‌کنیم برای طبیعت بی‌حدی که در این استان وجود دارد، جای به جای این استان را که نگاه می‌کنیم هنر دستان تو را می‌بینیم. خداوندا! شکرت می‌کنیم برای جاذبه‌های این استان سی وسه پل، ابیانه، پل خواجو، تالاب گاوخونی و…
شکرت می‌کنیم برای رود همیشه جاری زاینده رود و ای خداوند از تو می‌خواهیم که همواره آن را از سرچشمه‌های آسمانی پر سازی.
شهرهای این استان «اصفهان، کاشان، نجف آباد، فلاورجان، خمینی شهر و دیگر شهرهای این استان» را به حضور و پای تخت پادشاهی تو می‌آوریم و برای ساکنین این شهرها تو را شکر می‌کنیم.
برای بیماران و بیمارستان‌های این استان دعا می‌کنیم و دستان شفا بخش تو را بر این عزیزان اعلام می‌کنیم، زیرا تو بهتر از هر پزشکی می‌دانی که چه چیز نیاز آ‌نها است. خداوندا! تجهیزات پزشکی بیمارستان‌های استان اصفهان را به حضورت می‌آوریم و از تو که خدای مهیا کننده هستی درخواست می‌کنیم که برای آنها تو تجهیزات مهیا کنی. پزشکان، پرستاران و پرسنل بیمارستان‌های این استان را به حضورت می‌آوریم تا قوت آنها شوی و به آنها نیروی مضاعف دهی برای ادامه کارهایشان.
خداوندا! مدارس این استان را تو تجهیز کن تا فرزندان تو با امکانات بیشتر بتوانند تعلیم ببینند. تو خدایی هستی که قوم خود را با آتش و ابر هدایت و محافظت کردی. ایمان داریم از فرزندانت در این مدارس هم همانطور محافظت می‌کنی. ای خداوند! معلمان و مدیران مدارس این استان را تو هدایت کن تا آنچه که باید فرزندانت بیاموزند به آنها در روح و راستی آموزش دهند و همچنین قدرت تشخیص تو را بر فرزندان این استان می‌طلبیم تا تو را بشناسند و از پی تو روانه شوند.
ای خداوند، ای قادر مطلق، برای پرورشگاه‌های این استان دعا می‌کنیم، آمین مسئولین این مراکز از حکمت تو برخوردار شوند تا آنچه که به عنوان وظیفه به آنها محول شده را به نحو احسن انجام دهند. ای پدر جان، تو برای کودکانی که در این مراکز هستند پدری کن و آنها را در جایی که باید قرار بگیرند طبق اراده و خواست خود قرار بده. به کسانی که این فرزندان را به فرزندی قبول می‌کنند محبت و آرامی تو را اعلام می‌کنیم تا آنچه که باید به این کودکان داده شود چه خوراک جسمانی و چه خوراک روحانی را از دستان توبگیرند و دهنده باشند. ای خداوند، برای کسانی که داوطلبانه و رایگان به این مرکز می‌آیند و کارهای کودکان را انجام می‌دهند، مانند دندانپزشکی، پزشکی وغیره برکت صد چندان می‌طلبیم و از تو برای ایشان قوت و قدرت خواهانیم.
خداوندا! برای منابع گردشگری این استان دعا می‌کنیم. استان اصفهان یکی از بزرگترین شهرهای سیاحتی ایران به شمار می‌آید. ای خداوند، رونق را در این استان از طریق گردشگری روز افزون کن و با دستان مبارک خود برکت ده. آمین هر گردشگری که به این استان می‌آید جلال و شکوه تو را ببیند و درک کند که این همه زیبایی هنر دستان قادر مطلقی جز تو نیست.
خداوندا، زنان باردار را به حضورت می‌آوریم و فرزندان در رحمشان را؛ از تو می‌طلبیم تا برای آنها تمام نیازهای روزانه‌شان را برآورده کنی، آمین در سلامتی و روشنایی تو باشند. خداوندا، در این ماه‌ها آنها را تو در دستان پر محبتت حمل کن و از هر بیماری، ناراحتی و از هر شرارتی تو آنها را محافظت کنی و عبور دهی. آمین فرزندان در رحمشان در همان ابتدای زندگی نام تو را بشناسند و برای جلال دادن نام تو به این دنیا بیایند.
ای خداوند! برای مشکلات استان اصفهان، مشکلات کم آبی هم برای مصرف روزانه و هم برای کشاورزی، مشکلات آلودگی هوا، مشکلات بهداشتی و کمبود پزشکان متخصص به درگاهت دعا می‌کنیم. پدر جان ایمان داریم تو قوم خود را می‌بینی و ناله‌های آنها می‌شنوی و به یاری آنها می‌شتابی. خداوندا! چشم و گوش مردم این استان را به خودت معطوف کن تا بشنوند صدای تو را و ببینند جلالت را.
برای عزیزان ایماندار این استان دعا می‌کنیم و از تو برای آنها قوت و برکت می‌طلبیم تا در سختی‌ها چشمانشان به تو باشد و برای جلال نامت و گسترش ملکوت تو همچنان قدم بردارند و ناامید نشوند. ای خداوند، ای ابدی و ازلی، از تو سپاسگزاریم برای تمام کارهای عظیمت. شکرت می‌کنیم برای این همه زیبایی که در این استان نهادی تا هر بیننده‌ای را به فکر فرو ببرد و در قدرت و قوت دستان تو تأمل کند. خداوندا، شکر برای فرصتی که به ما دادی تا برای هموطنان عزیزمان شفاعت و آنها را به درگاهت بلند کنیم. ایمان داریم که به این دعا‌ها آمین گفتی و برای نجات قوم خود تو قیام کردی. دعاهایمان را به حضورت آوردیم و با شکر و سپاس در نام پر جلال عیسی مسیح طلبیدیم. آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

روت
دلنوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست