الیگودرز

چه خوشی بزرگی است دیدن پیام‌آوری که از فراز کوه‌ها به زیر می‌آید، و مژده‌ی صلح را می‌آورد. او پیروزی را اعلام می‌کند و به صهیون می‌گوید: “خدا پادشاه شماست.” (اشعیا 52: 7)

درود بی‌پایان به تمام همراهان اسمیرنا

خداوندمان را شکرگزار هستیم که باز فرصتی دوباره به ما داد تا همگی ما با هم در هر جای این دنیا در اتحاد و همبستگی شفاعت کننده‌ای برای نجات سرزمین‌مان ایران و رها شدن آن از ظلمت و تاریکی باشیم.

شکرگزار هستیم که فیض او سبب شده که بتوانیم در کنارش قدم برداریم و ایمان داریم که خداوندمان عیسی مسیح بهترین‌ها را برای تمام فرزندانش در این کره‌ی خاکی می‌خواهد، خداوند ما خداوند نجات دهنده و وعده دهنده‌ی امین می‌باشد.

بار دیگر در اتحاد و همبستگی دستان خود را به بالا برده و به حضور خداوندمان می‌رویم و در ملکوت خداوند دعا می‌کنیم برای شهر الیگودرز و مردمانش؛ برای لمس شدن قلب‌شان و باز شدن چشمان و شنوا شدن گوش‌هایشان…

بزرگترین دشت لاله‌های واژگون در شهرستان الیگودرز قرار دارد. این شهر در شرق استان لرستان با پیشینه‌ای تاریخی، مناظر زیبا، و آب و هوای معتدل یکی از شهرستان‌های زیبای بخش شرقی لرستان است. این شهر از سمت شمال به خُمین و از جنوب به دزفول منتهی می شود و از زمان‌های قدیم به خاطر متصل کردن نواحی بختیاری به فلات مرکزی ایران اهمیت ویژه‌ای داشته است.

شاه شاهان، خدای قدوس در اتحاد مردمان این شهر را به حضورت می‌آوریم و دعا می‌کنیم که تو ای خداوند آنان را ملاقات نمایی و چشم و قلب‌شان را بینا سازی تا وارد حیات جاویدانت شوند و بچشند و بدانند که چه نیکوست حضور در پادشاهی تو…

شاید کمتر کسی در این شهر و اطراف آن بدانند که تو بخاطر تک‌به‌تک مردمان روی زمین به روی صلیب رفتی، تو حتی به خاطر مردمان ایران زمین هم به روی صلیب رفتی و از آن نزدیک‌تر تو بخاطر مردمان الیگودرز هم به روی صلیب رفتی؛ به روی صلیب رفتی تا گناهان جهانیان را بر خود گرفته بلکه آزادی ما را از بند و اسارت فراهم آوری. اگر این پیام به گوش مردمان این شهر برسد و به درک این مهم دست یابند بی شک خِیل عظیمی از آن‌ها با زبان خود نام قدوس تو را جلال خواهند داد.

ای پدر آسمانی در اتحاد دعا می‌کنیم برای فرزندانت در این سرزمین که قلب خودشان را به تو هدیه کرده‌اند و ایمان داریم که تو آن‌ها را در برکت و حفاظت خود قرار داده‌ای. از تو می‌طلبیم که در سختی‌ها قوت باشی و در نگرانی و ناراحتی‌هایشان تو تسلی بخش آن‌ها باشی تا در آرامش تو و در مسیر اراده تو گام بردارند و نجات تو را به گوش دیگر گمشدگان این شهر و دیار برسانند.

نجاتی که تو به رایگان به ما بخشیدی و بی‌صبرانه انتظار گمشدگان را می‌کشی تا درب را به روی تو باز کنند و از قید و بند تعصب رها شوند. در نام عیسی مسیح که قادر به گشودن درب‌های بسته است طلبیدیم، آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

دونات
هنر در شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست