ترکیه (مانیسا)

و دیگر همشکل این عصر مشوید، بلکه با نو شدن ذهن خود دگرگون شوید. آنگاه قادر به تشخیص اراده‌ی خدا خواهید بود؛ اراده‌ی نیکو، پسندیده و کامل او. (رومیان ۱۲: ۲)
صلح و سلامتی خداوند با شما همراهان همیشگی مجله اسمیرنا.
خداوند را شکرگزار هستیم برای فرصتی دوباره تا در اتحاد و یکدلی دست‌ها را به دعا برافراشته و برکت و شفاعت فرزندان خداوند را در استان مانیسا که واقع در نواحی غرب ترکیه است را با هم بطلبیم. در روزهای واقعه‌ی پنطیکاست به سر می‌بریم و این روز علاوه بر یادآوری نزول و بارش روح‌القدس بر شاگردان نیز یادآور اتحاد و همدلی شاگردان و صبوری آنها برای یافتن روح خدا و دریافت هدایت از او می‌باشد؛ پس این یادآوری زیبا چقدر می‌بایست ما ایمانداران امروزی را متحدتر سازد تا در این روزها که هر چه بیشتر پیش می‌رویم به روزهای پایانی و بازگشت خداوندمان عیسی مسیح بر روی زمین نزدیک‌تر می‌شویم با قوت و همدلی بیشتری در این راه بایستیم.
خداوندا شکرگزار تو هستیم برای برکات آسمانی در این نان و آب حیات که فرمودی هر کس از آن بخورد و بنوشد هیچگاه گرسنه و تشنه نخواهد شد. خداوندا شکرگزار تو هستیم برای نقشه و هدف مسیر جلجتا و صلیبی که با قدم برداشتن عیسای خداوند گناه از جهانیانی که به نام او ایمان آوردند برداشته شد و به واسطه عیسی مسیح فیضِ نجات و تولد تازه در دل‌ها به فزونی خرامان شد. شکر ای خداوند که تو از آن ما هستی و ما از آن تو.
خداوندم شکرگزار تو هستیم برای تمام ایمانداران و کلیساهای فارسی زبان و غیره که در این استان واقع می‌باشد.
پدر جان از تو می‌طلبیم که باران رحمت و نور جلالت را بر این شهر بتابانی تا قوتی برای تمام خوانده شده‌گان تو در این استان باشد. پدر جان از تو می‌طلبیم که فرزندانت را در مسیر و طریقت‌های خودت استوار گردانی و فیض و جلال تو ای پدر جان هر روز بیشتر از پیش در زندگیشان نمایان گردد و ثمرات نیکویی از جانب تو ببار آورند.
پدر جان از تو می‌طلبیم که آسمان این استان را بگشایی و برکات روحانی و جسمانی و اقتصادی و همچنین فیض و رحمت تو ای پدر جان بنا بر خواسته و اراده‌ی تو در زندگی تک به تک ایمانداران جاری شود و هر بلا و لعنتی که از تو نیست با قدرت خون عیسی مسیح برداشته و پاک شود تا فرزندانت در آرامش تو شاهدانی برای جلالت باشند. پدر آسمانی‌ام، خداوند مهربانم، همگی در اتحاد و اقتداری که در تو داریم دست شریر را از افکار فرزندانت کوتاه اعلام می‌کنیم، ایمان داریم حفاظت تو بر تمام فرزندانت در این استان جاری است. پدر جان حفاظت تو را برای خادمینت در این استان می‌طلبیم؛ آمین که در دستان محافظت شده تو باشند و نور و کلام تو را با قوت به همگان اعلام کنند.
خداوندا مسئولین این استان را به حضورت بلند می‌کنیم، به آنان چشمانی بینا و گوش‌هایی شنوا بده و قلب‌شان را به قلبی گوشتی تبدیل کن و رحمت و فیض خود را بر آنان نمایان ساز. شکر که خداوندم دعاهای ما مانند بخور سوختنی و خوشبو به سمتت میاد و تو از شنیدن آنان خشنود می‌گردی. ایمان داریم شنیدی و با ایمان دریافت می‌کنیم هر آنچه که اراده‌ی تو است؛ با شکر و سپاس در نام یگانه پسر تو، عیسی مسیح؛ آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

زنان همراه عیسی
غسل 97 هزار ۳۴۴ نفر در کشور آفریقا در شهر رواندا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست