پیشخدمت رستورانی در لوئیزیانای آمریکا پس از درخواست از خدا برای تامین بودجه مورد نیاز برای تعمیر لوازم کلیسا، مبلغی معادل ۷۷۷ دلار انعام دریافت می‌کند.

پیشخدمت مسیحی یک رستوران در لوئیزیانا بلافاصله پس از آنکه دعا کرد خدا به کلیسایشان کمک کند تا ساختمان و سیستم تهویه مطبوع آن را تعمیر کنند، انعام ۷۷۷ دلاری دریافت کرد.
«گوآن»، که در رستورانی در خیابان «سنت چارلز» در لوئیزیانای آمریکا کار می‌کند به شبکه خبری «فاکس ایت»، گفت که تمامی آن انعام را به کلیسای خود اهدا کرد تا هزینه تعمیرات تهویه هوا را پرداخت کنند.
او توضیح داد که آن انعام مال من نبود و آن آقا که این مبلغ را اهدا کرد از نظر من یک فرشته بود!!
به گزارش «کریستین پست»، گوآن درست قبل از شروع شیفت شب خود در رستوران به کلیسا رفته بود و زمانی که در آنجا بود دعا کرد که خدا برای تعمیر ساختمان کلیسا و سیستم تهویه آن کمک کند. او حتی مبلغی را هم در همان روز به کلیسا اهدا کرد ولی هنوز برای پوشش هزینه‌ها کافی نبود تا اینکه تاجری ۳۱ ساله وارد ماجرا شد.
مبلغی که باید برای غذای خود در رستوران پرداخت می‌شد شصت و سه دلار بود ولی او ۷۷۷ دلار دیگر نیز به عنوان انعام پرداخت کرد، به همراه یک یادداشت با این مضمون که شب را تعطیل کن.
گوآن می‌گوید: «او انعام زیادی به من داد و این خیلی غیر عادی است. خودم هنوز از این حرکت متعجب و شگفت‌زده هستم.»
«آلیس هو»، مالک و مدیر رستوران نیز با دیدن این صحنه شوکه شده و می‌گوید: «وقتی خبر را شنیدم مو به تنم راست شد زیرا گوآن به من گفته بود که برای این موضوع دعا کرده و حالا دعای او پاسخ داده شده است. خب این یعنی یک قدرتی هست که صدای ما را می‌شنود. او واقعا ما را می‌شنود.»
شخص اهدا کننده به کریستین پست گفت که: «من آن انعام را به این دلیل دادم زیرا که ۷۷۷ را عدد شانس خود می‌دانم.» و سپس گفت از آنجایی که در طول این چند وقت اتفاقات خوبی برای او رقم خورده بود، دوست داشت که مبلغی را برای ابراز خوشحالی خود به جایی یا به کسی اهدا کند.
آن روز او به آن رستوران می‌رود زیرا که نزدیک به خانه‌شان بوده و غذاهای آنجا را دوست دارد و به گزارش کریستین پست، وقتی متوجه می‌شود که گوآن تمام آن مبلغ را برای کلیسا و تعمیر سیستم خنک کننده آن اهدا کرده است پیگیری می‌کند تا مطمئن شود سیستم تهویه آنجا به طور کامل تعمیر شده است.
شبان کلیسا نیز از عبدالحمید برای این هدیه تشکر و قدردانی کرد و با اطمینان به او گفت که این اتفاق طبق خواست و اراده خدا بوده است.
او گفت: «این دقیقا همان چیزی است که ما آن را معجزه می‌نامیم. خداوند از او استفاده کرد تا به ما بگوید که ما را می‌شنود و همه چیز تحت کنترل و اراده اوست.»
سریال «The Chosen» بیش از چهار صد میلیون بازدید گرفت، کار‌های خدا حقیقتا شگفت انگیز است.

براساس آخرین آمار‌های به دست آمده، سریال پرطرفدار The Chosen «برگزیده»، که براساس «کتاب مقدس» ساخته شده در سرتاسر جهان مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده، به طوری که در یک ماه گذشته بیشتر از چهار صد میلیون بار دیده شده است. این سریال همچنین در برزیل طرفداران بسیاری پیدا کرده است.
سریال مورد نظر به کارگردانی «دالاس جنکینز»، زندگی عیسی و شاگردان را به تصویر کشیده است. این سریال همچنین در صفحه فیسبوک خود طرفداران بسیار زیادی دارد. در پروفایل فیسبوک این سریال پرطرفدار پیامی با این مضمون نوشته شده است: «بله، تو آن را به انجام رساندی، ممنون که جمع ما را به یک میلیارد نزدیک کردی !!»
این سـریال که اکـنون یک اثر خـارق‌العاده جـهانی به شمار می‌آید در مـاه گذشته در برزیـل در جـرگه ده اپلیـکیشن رایگان و محبـوب قرار گـرفت و براساس آمـار موجود در وبسایت «آنجل استودیو»، این سریـال، تنـها در آن کشـور نزدیک به هفتـاد میلیـون بار دیـده شده است.
طبق آمار یکی از کلاب‌های اجتماعی که اکثر اعضای آن مکزیکی، کلمبیایی، نیجریه‌ای، نیوزلندی و هندی بودند، این فیلم تحسین تمامی بینندگان را برانگیخت. یکی از بینندگان در پیامی اعلام کرد که این فیلم باعث شد تا کتاب مقدس در زندگی من دوباره زنده شود و باعث بیداری من نسبت به آن شد. در آمریکا نیز این سریال قدرتمند در رده هشتم جستجوی گوگل قرار گرفت یعنی دو رده فراتر از فیلم «اسپایدرمن» یا همان «مرد عنکبوتی» که طرفداران و مخاطبان زیادی دارد.
هدف استودیو آنجل، رسیدن به یک میلیارد نفر بیننده برای این سریال است.
جنکینز اخیرا گفته است که واکنش طرفداران برای او تاکنون بسیار تشویق کننده بوده است. او می‌گوید: «تعداد بیشماری از مردم به طرف من می‌آیند و می‌گویند که این فیلم، ایمان سرد شده آنها را دوباره زنده کرده است و عده‌ای دیگر می‌گویند که با دیدن این فیلم به مسیح نزدیکتر شدند و تصمیم گرفتند که در رابطه با عیسی و خانواده خود بیشتر تمرکز کنند.» او همچنین اضافه کرد: «بینندگانی نیز هستند که علاقه‌ای به دیدن فیلم بر پایه ایمان ندارند ولی تشویق شدند که آن را تماشا کنند و عده‌ای از آنها فیلم را بسیار دوست داشتند.»
جنکینز می‌گوید: «کارهای خدا حقیقتاً شگفت‌انگیز است و او در حال انجام کارهای بزرگ است.»
او می‌گوید: «بازخوردهایی که از تماشای این سریال دریافت می‌کنم خود نشان دهنده این است که خدا در مرکز این کار عظیم قرار دارد. وقتی بینندگان می‌گویند که اکنون بیشتر از همیشه کتاب مقدس را می‌خوانند، بیشتر از همیشه دعا می‌کنند و رابطه آنها با عیسی بیشتر از هر زمان دیگری رشد کرده است خب ثابت می‌کند که این فیلم خدا محور است.»
جنکینز می‌گوید: «هر از گاهی، خوب است که به ما یادآوری شود، برای چه هدفی خوانده شده‌ایم.»

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

دلنوشته
شیرینی دانمارکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست