دعا برای ایران و جهان

زیرا آنچه در مورد خدا جهالت محسوب می‌شود از حکمت آدمیان حکیمانه‌تر و ضعف خدا از قدرت انسان قوی‌تر است. (اول قرنتیان ۱: ۲۵)

صلح و سلامتی خداوند را به همه شما خوانندگان مجله اسمیرنا اعلام می‌کنیم. سالی جدید را پیش رو داریم و امیدواریم در سال جدید حکمت، قوت، برکت و شالوم خداوند لحظات شما را مملو ساخته و قدم به قدم با هدایت او پیش رفته و نام او ار جلال دهید.

همچنین از خداوند شکرگزاری می‌کنیم که فرصتی دوباره را نیز فراهم کرد تا در این روزهای سخت که مردم اکثر نقاط جهان با بیماری نوظهوری از نوع و خانواده کرونا درگیر هستند در اتحاد به دعا برخیزیم و با قوتِ نام او شفاعت کنیم برای آنانی که به این بیماری مبتلا گشته‌اند و همچنین آرامش و دوری از ترس ناشی از این نگرانی را به ایمانداران و جهانیان اعلام کنیم.

شکر و سپاس بر پدر آسمانی، قادر متعال، طبیب اعظم، پدر سرمدی و سلامتی و شفا؛ ای پدر جان شفا و سلامتی در دستان مبارک تو است. خداوندا در این لحظات و روزهای سخت همگی در اتحاد دست به دعا برافراشته و از تو می‌طلبیم که آنچه اراده تو است به انجام رسد در ایران و جهان. می‌دانیم که اراده تو نیکوست و بر طبق این اراده می‌طلبیم آسمان ایران رو بگشایی، جلال رویت را نمایان کنی و نور و شفایت بر مردمان کشورمان خرامان شود؛ نه تنها کشورمان ایران، بلکه تمامی کشورهایی که به این بیماری دچار شده‌اند.

تا کنون درمانی قطعی برای این بیماری یافت نشده ولی نیک می‌دانیم که درمان تمام دردها در دستان توست و تو بر همه چیز متعال و آگاهی؛ خداوندا حکمت تو را می‌طلبیم برای پزشکان و طبیبان، بلکه بتوانند دارو و مرهمی برای این بیماری همه‌گیر تهیه کنند، چرا که این بیماری مهلک‌تر از بیماری گناه نیست که تو برای آن چاره اندیشیدی و گناه را با کار بر روی صلیب برای ایمانداران به خون عیسی مسیح بی‌اثر ساختی؛ ایمان داریم که تو هستی خدای حکیم و اندیشمند و دانا بر هر امور، کسی که هیچ بیماری و سختی و اتفاقی نمی‌توانند تو را مستاصل سازد و امروز به نام عیسی مسیح طریقت‌های تو را می‌طلبیم برای فرد فردِ فرزندانت که از این بیماری خلاصی یابند و حفاظت شوند؛ حتی آنانکه هنوز تو را نشناخته و یا به سمت تو بازگشت ننموده‌اند، چرا که افکار انسانی ممکن است ما را به سمت ترس و واهمه و نگرانی سوق دهد. دستان ما کوتاه است و افکار ما نسبت به تو هیچ. راه‌ها و طریق‌های ما به بطالت می‌رود ولی در تو است که قوت می‌گیریم و نور تو است که ما را رهایی می بخشد از ترس و ناامیدی. نقشه و اراده‌ی خود را بر ما نمایان‌ساز تا به مانند عیسی با شجاعت و بدون ترس در آن گام برداریم و به مانند پولس بدون واهمه از زنجیر و بند و بیماری در مسیر پادشاهی پیروزمندانه تو قدم بزنیم و هر چه می‌کنیم برای جلال تو باشد در نام عیسی مسیح…

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

دلنوشته
من یک زن هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست