خداوندم شکرت برای روزها وشبهای پرفیضت که هر جا نفرتی هست بتونیم عشق باشیم هر جا زخمی هست بتونیم مرهم باشیم هر جا تردیدی هست بتونیم روشنایی باشیم هر جا ناامیدی هست بتونیم امید باشیم وهر جا درمانده‌ای هست بتونیم در نام تو دستگیر باشیم خدایا شکر که شفای تو نان فرزندانت است و شفا در دستان قدرتمند توست پس خوش به حال ما که تو را داریم.
مهشید

خداوندا شکرگزارت هستم بابت نعمت‌هایت و بابت اینکه من فرزند تو هستم و وقتی که من در ناآرامی و سردرگمی بودم تو به دخترت به فرزندت کمک کردی و آرامشی به زندگی من داده‌ای که قبلاً نداشتم خداوندا شکرمی‌کنم بابت اینکه به من دلی آرام دادی و از افکار بد من را نجات داده‌ای و درب خوشبختی را در زندگی من باز کرده‌ای شکر می‌کنم.
نازنین

خدای مهربونم از قلبم جز نفرت چیزی بیرون نمیاد، تو بیا وارد قلبم شو و قلبم رو پاک کن از هر چیزی که از تو نیست دیگه پشت در قلب من نایست بلکه وارد شو و پاکسازی قلب بیمار من رو شروع کن در نام عیسی مسیح آمین.
سارا

سلام خدا خوبی؟ سلامتی کجایی؟ هرجا دنبالت می‌گردم و زنگ می‌زنم مشغولی. به لب تاپ سر می‌زنم آنلاینی ولی من نمی‌تونم ارتباط برقرار کنم گویا نتم قطع می‌شه پیام میدم ارسال نمی‌شه، آهان فهمیدم حتما خطایی ازم سرزده.
اول از هرچیز در راستی نبودم غیبت کردم، دروغ گفتم، حسادت کردم به همسایه‌ام محبت نکردم به پدر و مادرم بی احترامی و آنها را از خود رنجاندم در بین دیگران اختلاف انداختم، دزدی و گناهان دیگری که باعث شد از تو به خاطر مسائل حاشیه‌ای دور شوم و در اراده تو قدم برنداشتم، دست دیگران را نگرفتم و نتوانستم به دیگران عشق و محبت بورزم، میدانم هر کس جان خود را بخواهد به دست آورد جانش را از دست خواهد داد، پس خداوندم حالا متوجه شدم به خاطر گناهانم از تو دور شدم، پس توبه می‌کنم و تو را می‌طلبم تنها تو هستی که بدون هیچ شرط و شروطی ما را دوست داری. خدا جون همیشه با ما خواهی بود، ما را تنها نخواهی گذاشت. همیشه آنلاینی در زمانی که صدات می‌زنم جوابم را می‌دهی و نجات تمام انسانها در دستان پر قدرت و امن توهست خدایا ما را تنها نگذار و مرا بپذیر.
سیما

خدای عزیزم شکر برای نعمت‌هایت…
شکر برای وجودت، شکر برای بودنت، شکر برای حضورت تو نعمت من هستی، خدای عزیزم مرا به هیچ کس واگذار مکن
تویی پدر من، روشنی در دلم قرار بده.
آرام جانم، صدایت می‌کنم، چون در این دنیا دیگر صدا به صدایی نمی‌رسد اما تو شنوایی.
دلم که می‌گیرد، منت زمین را نمی‌کشم، راه آسمان باز است، پر می‌کشم به سمت آغوشت!
می‌دانم که نگفته مرا می‌خوانی
اگر هیچکس نیست، خدا که هست؟
لی لی

پدرجانم ای قدوس مهربانم به حضورت آمده‌ام تا تو را شکر گویم، تو را حمد خوانم که پدر و نجات دهنده ما هستی، تو را شکر گویم که به خاطر بخشش ما و به خاطر برقراری رابطه با ما جسم پوشیدی، تو را شکر گویم که ما را محبت نموده‌ای. پدر جانم عزیزتر از جانم چه خوشبختم که می‌توانم تو را با نام پدر صدا بزنم. خدای قدوسم شکر که شبها به یادت می‌خوابم و نیمه شب اگر کابوسی مرا بیدارکند تو را صدا می‌زنم و بعد دوباره با آرامش می‌خوابم. هر ‌صبح با یاد تو از خواب بیدار می‌شوم. خدای قدوسم از اینکه هر لحظه همه جا درکنار من و خانواده‌ام هستی شکر می‌کنم آمین پدر که در دستان خودت رشد کنیم، خدای قدوسم از وقتی که از تو شناخت پیداکردم روز و شبهایم خیلی زیبا شده است، ممنونم.
مینا
ای خداوند همه توانم، همه قدرتم،
همه عشقم از توست.
خدای قدوس تو پاکی، تو محبتی، تو عشقی، آنجا که تو هستی، ناپاکی، بی‌محبتی، و ناتوانی نیست‌‌.
ای پدر جان حضور داشته باش درزندگی‌ام، در قلبم، نوری باش بر مسیر زندگیم،
تا در آن شجاعانه با قدرت تو گام بردارم‌.
خدای قدوس، خدای یگانه، تو خدایی هستی که هستی ازتو به وجود آمده و محبت از حضور تو شکل گرفت. خداوندم بودن با تو به قلب‌ها آرامی می‌دهد و آفرینش در مقابل تو سر فرود آورده و تو را سجده می‌کند.
پدر جان ما را تنها مگذار، لحظه‌ای که تو نباشی همه چیز فرو می‌ریزد و از بین می‌رود. خدای مهربانم، با تو لبریز از عشق و محبتم، از اینکه تو در زندگیم هستی و حضورت را کنارم حس می‌کنم، امیدوارانه و با دلی مالامال از شادی و ذهنی مطمئن قدم برمی‌دارم‌.
خداوندم لحظه‌ای مرا به حال خود وامگذار که به تو نیاز دارم چون ضعیف‌تر از آنم که تنها بمانم ‌و دلشکسته و رنجور به سوی توآمده‌ام تا پناهگاه خستگی‌هایم باشی به دنبالت می‌آیم با پاهای خسته و افکاری شوریده.
خدای مهربانم، دستانم را به سوی تو بلند می‌کنم که تنها دارایی‌ام تو هستی از همه دنیا که در اختیارم گذاشتی، فقط تو را می‌خواهم، که نه مالم هستی و نه موجودیم، تو صاحب اختیار من هستی، تنها با تو آرامش می‌گیرم، تو پدر آسمانی من هستی، پناه من، صخره نجات من، شکر پدر جان که تو همه کس من شدی‌.
وقتی می‌گویم مسیح در من است و من در مسیح یعنی دیگر من وجود ندارد منیتی نیست نسبت به قوت خدای درونم. من‌ها از من بیرون رفته و پادشاهی خدا جاری شده و من همه چیز را پای مذبح خدا قربانی کردم، دیگر مسیح درونم است که بر قلب و ذهن زهرا فرمان می‌دهد، شکر.
زهرا

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

حباب!
استان کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست