کانون شادی

کانون شادی

درود به شما عزیزان اسمیرنایی
شکرگزار خداوند هستیم برای این بخش از کلیسا و فرزندانی که هر روزه باعث شادی و قوت ما در خداوند هستند .دوستان عزیزم همینطور که تا امروز با اسمیرنا همراه بودید، می¬دانید که فرزندان چه نقش مهمی را در خانواده، کلیسا و اجتماع دارند و آنها هستند که فردای این خانواده الهی را می¬سازند و می¬توانند کارهای بسیار بزرگی در این راه برای جلال نام خداوند انجام دهند. پس ما هم به نوبه خود در کنار این فرزندان نقش مهم و تاثیرگزاری می¬توانیم داشته باشیم. باید برای آنها نور و نمک مسیح در این جهان باشیم تا با دیدن پدر و مادر و مربیانِ خود و جامعه مسیحی، بتوانند عملکردهای درست را مشاهده کنند و با هدایت خداوند در مسیر درست پیش بروند.
عزیزان در این شماره با توجه به موضوع مجله، که سپردن می‌باشد برنامه¬ای را پایه¬ریزی کردیم و آن را به اجرا در آوردیم. این برنامه به شخصه برای خود من بسیار تاثیرگزار بود و اشک شوق را در چشمانم جاری کرد. وقتی که وارد دنیای بچه¬گانه آنها شدم، و زمانی که قسمتی از افکار درونی‌شان را که بر روی کاغذ آورده بودند مشاهده کردم خداوند را برای وجود این شکوفه‌های بی‌آلایش عیسی مسیح شکر نمودم.
برای این فرزندان آیه¬ای از کتب مقدس را در نظر گرفتیم و از آنها درخواست کردیم که بر روی آن تامل کنند. سپس ملزومات نقاشی را در اختیارشان گذاشتیم و از آنها خواستیم که درک و تصویری که از آن آیه دریافت می‌کنند بر روی کاغذ منتقل کرده و به عبارتی آن را نقاشی کنند. در این قسمت آنها را آزاد و رها گذاشتیم و سپردیم تا خودشان تعمق کنند. آنها با این کار آزادی و رهایی را تجربه کردند. آزادی و رهایی افکار؛ و هر کدام از آنها با توجه به شخصیت درونی و شکل گرفته خود تصویری زیبا کشیدند که آن تصویر کاملاً گویای افکار درونی‌شان بود. برخی پُر از زخم، برخی پُر از عشق و برخی پُر از مهربانی و محبت؛ سپس از آنها خواستیم که هر کدام در مورد تصاویری که نقاشی کرده بودند توضیحی را ارائه داده و افکارشان را بازگو کنند؛ در این بخش بهتر است که ما مربیان و یا حتی شما والدین و خانواده¬های عزیز در کنارشان حضور داشته باشیم، بلکه بازگوی این افکار به سمت و سویی درست و با هدایت خداوند، پیش رود. قسمتی از نقاشی این فرزندان خداوند را برای شما در این صفحه به نمایش می¬گذاریم تا در این برکت و شادی با هم سهیم باشیم.
آیه مورد نظر از کتاب مزامیر باب ۱۰۰ آیه ۴ می¬باشد.
«به دروازه¬های او با شکرگزاری داخل شوید، و به صحن¬های او با ستایش! او را سپاس گویید و نامش را متبارک خوانید!»

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

بیایید رنگی هر روزی این عصر نباشیم …
کم خونی؛ علائم، دلایل، پیشگیری و درمان…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست