استان اراک

«آنچه از بشر خاکی زاده شود بشری است، اما آنچه از روح زاده شود روحانی است. عجب مدار که گفتم باید از نو زاده شوید.» (یوحنا ۳: ۶-۷)

درود بی پایان به همه شما خوانندگان مجله اسمیرنا. خداوند را شکرگزار هستیم که باز در این صفحه با ما همراه شدید و در این شماره برآنیم سفری به غرب کشور، شهر اراک واقع در استان مرکزی داشته باشیم.

در این شماره می­خواهیم در اتحاد در هر کجای این کره خاکی که هستیم بر روی این شهر زیبا تامل کرده و در روح خداوند و با تمامی دل و جان دعا کرده و نجات و محبت خدا را اعلام کنیم. نجاتی که بواسطه فیض عظیم خداوند و محبت بی­انتهای خود و عدالت بی‌نقصش برای ما به رایگان هدیه داده شد و حال نوبت ماست که دیگران را به این فیض دعوت کرده تا زمانی که فیض به قوت خود باقی­ست کسی از این فیض بی نصیب نماند. پدر آسمانی، خداوند قدوس، قادر مطلق، خداوند نجات دهنده و وعده دهنده امین، شکرت می­کنیم که بار دیگر فراهم کردی تا خادمانت در اتحاد دست به دعا برداشته و برای این شهر زیبا دعا کنند.

از تو می­طلبیم که ای خداوندم آسمان شهر اراک را باز کنی، و از آسمان، باران رحمت خود را ببارانی و جاری کنی فیض و سلامتی­ات را؛ فیض و رحمتی که برای همه فرزندانت به یکسان جاری شده، از هر نژاد و قومی، هر رنگ پوستی و هر ملتی. تنها کافی‌ست که به نام قدوس آن بره قربانی ایمان آورده و از تو برای گناهان خود طلب بخشش کنند؛ ولی چه بسا هنوز هستند فرزندان گمشده‌ای که قلب‌های خود را سنگ کرده‌اند و هنوز هم اعمال خود را تنها راه نجات و رستگاری می‌دانند؛ غافل از آنند که همان سنگ لغزششان، عیسی مسیحِ خداوند، سنگ بنا و منجی آنهاست. ولی ایمان داریم که به نام عیسی مسیح هر غیر ممکنی به ممکن بدل خواهد شد و روزی مردمان این شهر در کوی و خیابان آن نام عیسی مسیح را برخواهند افراشت.

آمین که نور و هدایت و حضور تو ای خداوندم در زندگی­شان باشد و کسانی که در این شهر در تاریکی بسر می‌برند را بسوی نور خود هدایت کنی بلکه تو را که خدای حقیقی و ازلی و ابدی هستی بشناسند. خداوندم تخت پادشاهی و سلطنت تو را اعلام می­کنیم تا از هر روح شریر در امان باشند. خداوندم از تو می­طلبیم که فرزندانت را ملاقات کنی و برکت دهی و نجات را بر آنان جاری سازی. خداوندم می­طلبیم حفاظت تو را برای خادمینت که در این شهر خدمت می­کنند، از کلام تو می­­گویند و مردم را به سمت تو رهنمون می‌شوند، تا نجات را دریافت کنند. می­طلبیم شالوم و سلامتی تو را که از هرگونه حمله و بلا و لعنت به دور باشند و تو ای خداوندم قوت قلبشان باش و برکت­شان ده.

خداوندم مسئولین این شهر را به حضور تو بلند می‌کنیم. در نام عیسی مسیح می­طلبیم که قلب­شان را لمس کنی، بلکه نور تو بر چشمان­شان تابیده شود؛ چشم و گوشی بینا و شنوا می‌طلبیم برای تک به تک‌شان و خواست و اراده تو را ای خداوندم تا آنچنان که در آسمان است بر زمین نیز جاری گردد.

می­طلبیم در نام عیسی مسیح و شکرگزار تو هستیم برای فیض جاری و برقرار تو؛ آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

دلنوشته
اعتماد به خدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست