استان البرز

«پس عیسی باز به ایشان خطاب کرده، گفت: من نور عالم هستم. کسی که مرا پیروی کند، در ظلمت نگردد، بلکه نور حیات را یابد.» یوحنا باب 8 آیه 12
یهوه صبایوت خدای لشکرها ارتشی از زنان و مردان دعا را در سراسر دنیا از هر قوم، ملت و زبان رهبری می‌کند و عیسی مسیح امروز ما را کلیسا می‌خواند و می‌فرستد تا برکت را به تمامی نقاط استان « البرز» از کشور «ایران» و استان «ازمیر» از کشور «ترکیه» اعلام کنیم.

استان البرز

خداوندا! ممنون و سپاسگزاریم برای محبت بیکرانت. سپاسگزاریم برای فصلی نو و آغازی نو در تو.
ای خداوند، الشدای! تمامی گوشه و کنار این استان و شهرهایش (کرج، هشتگرد، نظرآباد، فردیس، طالقان، اشتهارد و چهارباغ و…) را به حضورت می‌آوریم.
ای نور جهان! برای مردم این استان نیکویی و نور تو را می‌طلبیم و به قلب‌های این عزیزان «روشنایی بشود» را اعلام می‌کنیم.
پدر جان! برای اقتصاد البرز دعا می‌کنیم، صنعت کشت گل رز در این استان را تو رونق بده و قلب‌ها را لمس کن تا تو را که برکت دهنده هستی بشناسند. برای جاذبه‌های گردشگری این استان می‌طلبیم که پذیرای میهمان‌ها و گردشگران باشند. باشد که درآن مکان‌‌‌ها نام تو بلند شود و مژده تو به گوش‌ها رسد. ای یهوه رافا، خدای شفا دهنده! تو در بیمارستان‌ها، از طریق دکترها و پرستاران عمل کن وقلب تک تک آنها را لمس کن تا نام تو را بشنوند و ایمان آورند و خستگی آنها را تو بردار.
خداوند مهیا کننده، یهوه یایرا! باشد که امسال تجهیزات برای آموزش و پرورش، بیمارستان‌ها و هر آنچه که نیاز هست برای نسل آینده تا تو را بهتر بشناسند مهیا شود و همچنین کتاب و منابع بی‌شماری جهت شناخت تو در این استان در دسترس قرارگیرد.
خداوندا! برای زنان بیوه و کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست در دعا هستیم، تو برای این عزیزان شوهر و پدر باش و به آنها نشان بده تا تو هستی نیاز به هیچ چیز ندارند.
پدر جان! به طور خاص ایمانداران البرز را در حضورت بلند می‌کنیم قوتی نو و تازه به این عزیزان عطا کن تا بتوانند در تو احیا بشوند و پا جای قدم‌های تو بگذارند و مژده نجات تو را به همگان اعلام نمایند.
کلیساهای خانگی این استان را از تله‌های شیطان محافظت نما و باشد که در وفاداری به تو استوار بمانند و فرزندان نور تو باشند.
استان ازمیر

خداوندا! استان ازمیر و شهرهای آن «توربالی، تیره، فوچا، منمن، چشمه، برگاما، دیکیلی و سفری‌حصار و…» با شکرگزاری به حضورت می‌آوریم و شکر برای دریای «اژه» این دریای آبی بیکرانی که از هر طرف این استان را احاطه کرده.
می‌طلبیم پادشاهی تو را بر آسمان، زمین و دریای این استان.
باشد که خبر خوش نجات تو در این استان از ادارات و دانشگاه‌ها و فروشگاه‌ها و کشتی‌ها، قطار و متروها… شنیده شود.
شکرگزاریم برای کلیساهایی که در این مکان برپا شده است. قوت تو را بر ایمانداران و کلیساهای این استان اعلام می‌کنیم تا هر چه بیشتر بتوانند نور و نمک تو باشند و روشنایی تو را بر مردم اعلام نمایند.

شکر خداوندا! برای بناهای تاریخی و جاذبه گردشگری در این استان، مانند «افسس، اسمیرنا و….» باشد که هر توریستی که قدم در این بناها می‌گذارد و با تاریخچه آنها آشنا می‌شود باشد که خبر خوش نجات تو را بشنود و به تو ایمان آورد.
خداوندا! تو پناهندگانی که به هر دلیلی وارد ازمیر و شهرهای اطراف آن شدند را پناه باش و اجازه بده زیر بال‌های امن تو آرامی بیابند.
خداوندا! از تو می‌طلبیم قلب مردمان ازمیر را به کلام زنده خود حیات ببخشی و بیدار کنی تا ریشه مذهب خشکیده شود.
پدر سرمدی! حکمت تو بر افکار و زبان ایمانداران همچون نوری بدرخشد تا بتوانند در صلح و سلامتی تو در کنار هم با اتحاد و یکدلی زندگی کنند باشد که مردم دلیل آن را بپرسند و تو را بشناسند.
ای خداوند! شهامت، اقتدار، فیض و محافظت تو بر تک تک ایمانداران باشد. کمک کن تا خادمین عشق و امیدت را در قلب‌های مردم این استان بکارند تا ارزش و بهایی که تو بر صلیب برایشان دادی را درک کنند و بتوانند مثل آدم که در باغ عدن در حضور و جلال تو بود؛ بچشند که تو نیکویی و حضور و نور تو را ببینند. خداوندا! نور خود را بر این مکان‌ها بتابان و شفا و آزادی از گناه و بیماری‌ها را تو ببخش.
سپاسگزاریم که در این مسیر تو ما را همراهی و محافظت می‌کنی. شکر و سپاس مخصوص تو هست تا ابدالاباد‌. دعاهایمان را به حضورت آوردیم و آمین و اراده تو را بر خواسته‌هایمان می‌شنویم.
به نام یگانه پسرت، خداوند ما، عیسی مسیح.
آمین

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

مایکل ساتلر
دلنوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست