«در حضور خداوند سكوت نما و با صبر و شكيبايی منتظر عمل او باش. به كسانی كه با نيرنگ و حيله در زندگی موفق می‌شوند، حسادت مورز.» مزامیر 73:7

يهوه صبايوت خدای لشکرها ارتشی از زنان و مردان دعا را در سراسر دنيا از هر قوم و ملت و زبانی رهبری می‌کند و عيسی مسيح امروز ما را کليسا می‌خواند و می‌فرستد تا برکت را به قلب‌ها اعلام کنیم. در این لحظه برای استان ایلام و تمام نقاط این استان، شهرها و روستاهایش دست بر دعا می‌افرازیم.

ای شاه شاهان، ای پادشاه ازلی و ابدی، ای خداوند سرمدی با شکرگزاری به حضور تو می‌آییم. شکر برای فیض عظیم تو و برای ‏محبتت روی صلیب. تو را حمد و سپاس می‌گوییم ای پدر برای محبتی که هر روزه به ما داری و با اینکه لایق نبودیم ما را فرزند خواندی و فرزند یگانه‌ات را برای گناهان ما فدیه دادی.

اعلام می‌کنیم: «نور و روشنایی تو بشود» در«آبدانان، آسمان‌آباد، ارکواز، ایلام، ایوان، بدره، پهله، توحید، چوار، دره‌شهر، دهلران، زرنه، سرابله، صالح‌آباد، لومار، مورموری، موسیان، مهران و میمه.»

خداوندا شکر که تو امید زنده هستی و کارهای تو عظیم و شگفت انگیز است‎. تو را شکر می‌کنیم برای تمام برکات روحانی که به مـا داده‌ای و بـرای قــوت، مـحبــت، شـــادی، آرامــش و خـوشی که به واسطه روح‌القدس در عمق ‏وجود ما نهادی سپاسگزاریم.

طبیعت استان ایلام، ‏آبشارها، رودخانه‌ها،کوهستان‌هایش را متبارک ساز. خداوندا تو دشت‌ها را آبیاری و حاصل‌خیز کن، باشد که طبیعت این استان در تو شاداب و با طراوت شود.‎ شکر برای خلقت زیبای تو…

‏ای‌شاه‌شاهان، می‌طلبیم در نواحی مرزی ایران و عراق پادشاهی تو بیاید و پرچم صلح و سلامتیت بر پا شود. خداوندا دعا می‌کنیم برای منابع طبیعی وگردشگری این استان تا در تو برکت یابند.

خداوندا باشد که دل‌های سنگی در نام تو گوشتین و پذیرای کلام تو شوند تا زمین نیکو برایت باشند و از آن میوه و ثمره‌های نیکو نمایان شود.

از تو می‌خواهیم تا ‏زنان زحمت‌کش در این استان را از خودسوزی‌ و تلخی برهانی و ازآنها زنانی بسازی که در نیکویی و نور تو باشند‌.‏ خداوندا برای تمام زنان عشایر و زنان باردار دعا می‌کنیم که تحت حفاظت تو، فرزندان نور باشند و در سهمی که به آنها سپردی امین، تا در رشد نسل آینده نیز سهیم باشند.‏

خداوندا به دختران این استان تفکری نو ببخش تا بدانند در تو با ارزش هستند.

ای خداوند کمک کن به جوانان تا مسیر زندگیشان را در نقشه تو بیابند. شغل و ازدواجی که اراده تو برای آنهاست را پیدا کنند. آنها را از اعتیاد محافظت کن تا در زیر بال‌های تو باشند و در دام هر نوع اعتیاد نیفتند.

خداوندا کودکان این استان را به حضورت می‌آوریم و شالوم تو را بر این عزیزان اعلام می‌کنیم، باشد که در سلامتی تو پایدار باشند. ای خدای فراهم کننده، تو خوراک جسم و روح را برای کودکان فراهم کن تا نه با فرهنگی غلط بلکه با فرهنگ آسمانی تو رشد کنند.

خداوندا قلبی تپنده و دلسوز و با حکمت ‏به مسئولین و شهروندان بده تا بتوانند تو را خدمت کنند و بیابان‌ها را به آبادی تبدیل کنند همانطور که تو ما را تبدیل کردی.

با اقتداری که به ما دادهای میخواهیم قوت تو را اعلام کنیم به خواهران و برادران ایمانداری که در ‏این استان زندگی میکنند با حکمت و اراده تو قدم بردارند و در تو استوار بمانند. محافظت تو را بر ایمانداران اعلام میکنیم تا زیر پوشش خون تو کلام تو را به جانها اعلام کنند. ای روحالقدس به آنها شهامت بده تا در سرسپردگی تو خبر خوش نجات را به گوشها برسانند و در هر جایی که هستند در آزادی و شادی تو زیست کنند.

خداوندا ما را به حال خود رها نکن، هدایت و رهبری تو را بر هر پیر، جوان، کودک، زن و مرد در این استان می‌طلبیم.

خداوندا شکر که امروز می‌توانیم در حضورت برای عزیزانمان در دعا بایستیم تا آنها هم طعم خوش نجات را بچشند. شکر برای صلیبت که باعث شد ما با تو در ارتباط باشیم.

خداوندا شکر برای کشور پهناورمان «ایران» که هر استانش از نعمات و زیبایی، جلوه‌گر حضور تو است. شکر که وقتی هر جای این کشور پهناور را می‌بینیم نام تو در آن فریاد زده می‌شود. شکر برای قلب‌هایی که به کار تو بر صلیب گشوده شده و تو را پذیرفت.

خداوندا ای پادشاه، ای پدر می‌دانیم که کار عظیم تو در ایران شروع شده و هنوز ادامه دارد، باشد که هر کدام از ما قدمی برای جلال نام تو در این کشور پهناور برداریم.

خداوندا همه چیز را به تو می‌سپاریم و اراده تو را در ‏زندگی هموطنانمان می‌طلبیم. تمامی دعاهایمان را با ایمان به اراده نیکو و محبت عظیمت به حضورت می‌آوریم در نام پرجلال عیسی مسیح با شکر و سپاس آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

دلنوشته
طابیتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست