عیسی فرمود: «امروز نجات به این خانه آمده است، چرا که این مرد نیز فرزند ابراهیم است. زیرا پسر انسان آمده تا گمشده را بجوید و نجات بخشد.» انجیل لوقا باب 91
یهوه صبایوت، خدای لشکرها زنان و مردان دعا در سراسر دنیا از هر قوم، ملت و زبان را رهبری می‌کند و عیسی مسیح ما را کلیسا می‌خواند و می‌فرستد تا تسلی و قوت خدا را خانه به خانه بر ایران و به طور خاص«استان قم» اعلام کنیم.
خداوندا، با شکرگزاری و سپاس به حضورت می‌آییم و استان دیگری از کشور عزیزمان را به سوی آسمان تو بلند می‌کنیم. شکر برای خدمت عظیم دعا. شکر برای صلیبت که روی آن هر وابستگی به خرافات را میخکوب کردی. تو خدای پر جلال و عظیم هستی و هیچ خدایی غیر از تو وجود ندارد.
ای پدر آسمانی، ساکنین استان قم را به حضورت می‌آوریم، افرادی که به طور حتم جویای تو بوده‌اند و قلبی مشتاق برای شناخت تو داشته‌اند، اما از عدم معرفت و آگاهی دچار مذهب، آیین و سنت‌ها شده و از حضور حقیقی تو در زندگیشان محروم شده‌اند. از تو سپاسگزاریم که مهیا کردی تا کلامت را به دست این عزیزان برسانیم، باشد که با خواندن کلام و شناخت حقیقت، تو را بشناسند.
امروز نیاز ما چشمانی باز، فکری منور و قلبی آماده و پذیرا هست تا در کلامت بیشتر تأمل کرده و همچون بذری در قلب‌هایمان کاشته شود، رشد کرده و ثمر بیاورد و بچشیم که میوه کلام تو و ثمره نجات تو، نیکوست.
خداوندا، شاید امروز افراد قادر به تشخیص مسیر و راه تو نیستند، بصیرت تو را می‌طلبیم و با کلامت که برای پاهای ما چراغ است، راه را روشن کن.
امروز ای پدر! چشمان مردمان این مرز و بوم را با نورت روشن کن تا احکام حقیقی تو را بشناسند. باشد که بر روی کلام تو پایدار باشیم نه بر روی افکار، سنت‌ها و راه‌های ساخته شده خود.
خداوندا برکت و رحمت تو را بر این سرزمین و خطه اعلام می‌کنیم؛ باشد که باران رحمت تو از آسمان بر این سرزمین ریخته و محصولات کشاورزی این استان در برکت تولید و به نیکویی استفاده شود. مناطق کم‌آب این خطه و مردمانی که در این مناطق زندگی می‌کنند را به حضورت می‌آوریم و از تو می‌خواهیم که زمین‌های کشاوزی و باغ‌هایشان را پرثمر گردانی.
همینطور ای خداوند! دامپروری این استان را به حضورت می‌آوریم؛ باشد که تکثیر دام و رشد دامپروری این استان در دستان تو و در برکت تو باشد. هر نوع بیماری و مرض، میکروب و باکتری، ویروس، درد و بلا را از انسان‌ها، حیوانات و گیاهان این خطه به نام عیسی مسیح دور اعلام می‌کنیم. معضلات زیست محیطی این استان مثل گرد و غبار، آلاینده‌ها، مشکلات مربوط به آب‌های زیرزمینی، پسماندها را به حضورت آورده و می‌طلبیم که تو به مردم و مسئولین حکمت و استراتژی مناسب برای رفع این مشکلات را دهی و همینطور خداوندا دعا می‌کنیم که بودجه مورد نیاز برای این طرح ها را فراهم کنی.
ای پدر آسمانی، از تو می‌طلبیم که بنیه علمی دانش آموزان و دانشجویان این استان را تقویت و آنها را در مسیر کسب دانش تجهیز نمایی تا بتوانند با آموزه‌های خود، مردم این سرزمین را خدمت کرده و در مسیر آبادانی کشور با قوت تو به پیش بروند.
خداوندا، ای پدر آسمانی، شهرها و روستاهای قم و شهرهای همسایه آن «قنوات، جعفریه، کهک، دستجرد، سلفچگان» را به حضورت می‌آوریم و حضورت در این شهرها باشد؛ تو در میان مردم، کوچه‌ها و خیابان‌ها بخرام و نورت را بتابان تا شناختی عظیم از تو در قلب تک‌به‌تک عزیزانمان اتفاق بیفتد و ببینند که تو خدای حقیقی و زنده هستی.
تمـام مـکان‌های تـاریـخی، مســـائل جغـرافیـایی، آب و هــوایی، رودها،کوه‌ها، دشت‌ها، قسمت کویری و همه و همه را به حضورت بلند می‌کنیم تا هر کس امروز از این اماکن عبور می‌کند در پس همه این زیبایی‌ها عظمت تو را ببیند و با تو ملاقات کند، با تو ای خداوندی که زنده هستی.
شاید ای خداوند، افراد به این شهر مذهبی سفر می‌کنند تا با خدایی که می‌شناسند ملاقات کنند ولی نمی‌دانند که تو جلال خود را با بت‌ها و معابد ساخته به دست انسان شریک نمی‌شوی. امروز تو در کوچه و خیابان آن شهر در خواب و بیداری با مشتاقان و جویندگان خود ملاقات کن و آرامی، شفا و نجات خود را که هدیه و فیض بی‌اندازه توست نثارشان کن. نجاتی که نه به کارهای ما، نه به سنت‌ها و نه به مراسم مذهبی بلکه، فقط و فقط به فیض توست. هر دیواری که مانع شناخت تو ای خداوند، در این شهر هست به نام عیسی مسیح، فرو ریزد تا همه جلال تو را ببینند.
ای یهوه شالوم، صلح و سلامتی تو بر ایمانداران این استان قرار گیرد تا در نور تو بدرخشند و مژده نجات تو را به همه برسانند. اگر زخم‌ها و تلخی‌ها آنها را از هدف تو دور کرده، امروز به نام عیسی مسیح، بیداری تو برقلب‌ها باشد تا در عشق تو تازه شوند و با امید هر روزه به جمع ایمانداران افزوده شود.
استان قم، شهرها، روستاها و همه ساکنین و مسافران این شهر، خاک زیر پا و آسمان بالای سرشان را به حضورت آوردیم و از تو برکت مضاعف، شناخت حقیقت، فیض توبه و نجات را برایشان طلبیدیم به نام عیسی مسیح آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

سقط جنین
هنر در شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست