استان کرمان

دعا می‌کنم تا همه یک باشند، همان‌طور که ای پدر، من و تو با هم یکی هستیم؛ تا همچنان‌ که تو در منی، و من در تو ایشان نیز با ما یک باشند، تا از این راه مردم جهان ایمان آورند که تو مرا فرستاده‌ای. یوحنا ۱۷
یهوه صبایوت خدای لشکرها، ارتشی از زنان و مردان دعا را در سراسر دنیا از هر قوم، ملت و زبانی رهبری می کند و عیسی مسیح امروز ما را کلیسا می‌خواند و می‌فرستد تا نجات را به همه جا اعلام کنیم.
خداوند را سپاس باد! تو فریاد التماس ما را شنیده ای، خداوندا تو قوت و سپر ما هستی و از صمیم قلب بر تو توکل می کنیم و تو نیز ما را یاری می نمایی، از این رو ما شادمان هستیم و با سرود پیروزی در تو از تو خداوندا تشکر می‌کنیم.

استان کرمان

این بار برای استان دیگری از کشور ایران به حضورت آمده‌ایم. برای استان کرمان و شهرهای سیرجان، بم، زرند، کهنوج، بردسیر، نجف شهر، شهر بابک، بروات، راور و نقطه به نقطه این منطقه…
خداوندا برکت تو را بر این آسمان و زمین اعلام می‌کنیم زیرا وقتی تو برکت می‌دهی برکت تو ابدی است. خداوندا یکدلی در تو را در فکر و قلب و جان و روح مردمان سرزمینمان می‌طلبیم.خداوندا تنها تو راه و راستی و حیات هستی که جان ما را از تون آتش سالم به در می‌بری تو صخره نجات ما هستی تا در امنیت تو ساکن شویم. قوتی بده تا در برابر خدایان غیر سر فرود نیاورده و تنها تو را بپرستیم.
یهوه رافا، بیماران این استان را به حضور قدوس تو می‌آوریم خداوندا بیماران هستند که به پزشک نیاز دارند نه تندرستان، ای رب‌الارباب آنهایی که در فکر و قلب و جان خود نیاز خود را به درمان تو می‌دانند شفا ببخش. باران شفا ریزد، بشورد هر تلخی و بیماری را.
خداوندا مردم تشنه عشق هستند آنچه نیاز آنهاست عشق توست چشمانی بینا گوشهایی شنوا بده تا خبر خوش نجات تو را بچشند.ای پدر آسمانی تو یگانه پسرت را قربانی کردی و قدرت گناه را درهم کوبیدی تا اکنون با ایمان به تو در حیات با تو ای پادشاه ابدی رابطه داشته باشیم.
خداوندا ما را تعلیم ده چون تعلیمات تو باعث شگفتی همه ما است زیرا تو با قدرت و اقتدار به ما تعلیم میبخشی، ای روح القدوس کلام تو را بر افکارمان می‌جوییم کلام تو به قدری قدرت دارد که تمام طوفانها و تاریکی‌ها را در هم می‌شکند. قلب مردم این زمین و آسمان این استان رابه حضورت بلند می‌کنیم قلبی گوشتین و دلی آماده پذیرش مژده نجاتت ببخش تا ایشان نیز لذت نجات و زیستن در آزادی تو را بچشند.
همینطور ای پدر ما که در آسمانی قوتی مضاعف به ایمانداران این استان عطا کن و ایشان را از حکمت غنی تا در قوت تو کلامت را در بین نیازمندان و تشنگان منتشر کنند. حفاظت تو با تک به تک فرزندانت در نام عیسی مسیح شاه جلال آمین. ایمانداران افتاده را برخیزان و شعله‌ور کن تا در عشق تو حرکت کنند.

استان مانیسا
ای پدر آسمانی نام تو مقدس است، ملکوت تو بیاید، اراده تو چنانکه در آسمان است در زمین نیز کرده شود، خداوندا استان مانیسا در کشور ترکیه و شهرهای (یونوس امره، آک هیسار، شهزادلر، تورگوتلو، صالیحلی، سوما، کولا، ساروهانلی، ساری گول و…) رابه حضور تو می‌آوریم.
خداوندا ایمانداران این استان را برخیزان، نگرانی‌های ایشان را به پای صلیب تو می‌گذاریم، چون تو ای معبود و محبوب ما هرگز نخواهی گذاشت که عادلان بلغزند و بیفتند، دعا می‌کنیم تا تو را ای امید زنده عمیقتر بشناسند. سفیران صلح خودت را بیدار کن تا در این استان در آسمان و زمین صلح و آرامی تو باشد، آنها را قدرت ببخش تا بتوانند کلام تو را در سختی ها و جفاها نشر دهند. ای خداوند از ایماندارانی که در این شهرها هستند استفاده کن تا کسانی که نام تو را نشنیده‌اند تو را شناخته و به تو ایمان بیاورند.
خداوندا هر شک وفریبی که مانع رابطه و شناخت حقیقت و محبت توست را «پاک شو» اعلام می‌کنیم.
ای خدای قادر مطلق خشنود ساختن تو بدون ایمان و توکل محال است، بی ایمانی‌ها را مدد کن.
ای عشق بی‌همتا، بر مردم این استان صلح و آرامش را می‌طلبیم. خداوندا کشور ترکیه مهد مسیحیت بوده و تاریخی غنی از آثار قدمهای تو و رسولان و انبیا در اینجا مخفی شده دعا می‌کنیم آن حقیقتی که از مردم این خطه مخفیست آشکار شده و دوباره بنا شدن و باز شدن کلیساهای تو را ببینیم و سرودها و دعاها را در نام تو بشنویم.
خداوندا پناهندگان و پناهجویان و مهاجرین را در زیر بالهای امنیت و آرامش خود حفاظت فرما. کلیساها را در کلامت و با حضورت تجهیز کن. مدارس و بیمارستان‌ها را تجهیز کن و بیوه زنان و یتیمان را برکت ده و رحم کن.
ای مسیح تو بر صلیب دیوار دشمنی را فروریختی هر آنچه که در این استان بنایی جهت جدایی‌هاست به قدرت صلیب و نام تو فرو ریخته اعلام می‌کنیم و خداوندا روی تو تابان شود و رابطه این مردم با تو و با یکدیگر شفا یابد. مردمان این استان را از خشم و نفاق و تعصب و هر آنچه کراهت داری آزاد کن.
در نام عیسی مسیح با شکرگزاری و سپاس، آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

دلنوشته
جرج واگنر ۱۵۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست