شالوم خدا به تمامی فرزندان خداوند در سراسر این کره خاکی.

شکر و سپاس برای فرصت و مجالی دیگر برای گردهم‌آیی خانواده الهی در روح و راستی برای دعا و شفاعت. در برگی دیگر از این ماهنامه فراهم شد با هم به حضور خدای قدوس رفته و برای مردم سرزمینمان ایران و بخشی از آن دست به دعا بلند کنیم و برکت، صلح و سلامتی، شفا و محبت خداوند عیسی مسیح را به آنان اعلام کرده و شهادت دهیم که خداوند خود را به ما نشان داد و ما چشیدیم و دیدیم که نیکوست و این دعوت و فیض محدود به عده‌ای خاص نیست، بلکه تمامی مردم به این میهمانی دعوت شده‌اند؛ تا فیض به قوت خود باقی‌ست بازگشت کنید نزد خداوند قدوس…

این بار سفری به شهر و استان زیبای اصفهان خواهیم داشت و نجات عظیم خداوند را به مردمان و هموطنانمان در این استان اعلام می‌کنیم؛ آمین که دعاهایمان در راستای اراده خداوند بوده و همچون بخوری خوش‌بو به حضور خداوند رسیده و با قدرت بی مانند او به انجام برسد.

خداوندا شکرت بابت تمام نعمات، محبت عظیم و نجاتی که در زندگی‌هایمان جاری ساختی. پدر جان اراده تو جاری بشود در شفا و نجات مردم اصفهان… خداوندا نجات در دستان توست، باران رحمتت و روح قدوست را بر این استان جاری ساز بلکه مردمانش از خواب غفلت بیدار شوند و نام خداوند قدوس و جلال را بستایند. خداوندا به آنان ریشه مذهب و غرور را نشان ده و ثمرات زشتی که از آن ریشه می‌گیرد و کمک کن تا این ریشه در نام پر جلال عیسی مسیح به مانند آن درخت انجیر بی بار خشک شود و جای آن را تاک حقیقی گرفته که ریشه آن در تو و نهرهای آب حیات و آن صخره حقیقی بنا شود. لمس و شفای تو خداوندم بر قلب و روح‌شان جاری شود تا ایلعازرهایی مرده از بین اینان برخاسته و از غار و گور زنده شده و بپا خیزند؛ شفا جاری شود تا بتوانند با قدرت نام خداوند گناه را ترک کنند، بارها و مشکلات که همچون کوهانی که بر شانه‌های این مردم است و پشت آنان را خم کرده برداشته شود بلکه بشنوند صدای خدا را که چه مشتاقانه منتظر بازگشتشان است. راه‌ها، افکار و نقشه‌های شیطان را باطل اعلام می‌کنیم و نابودی آن طریق‌ها را از خداوند می‌طلبیم. آمین که با جاری شدن روح‌القدس مردم این استان در شادی، آرامش و پیروزی خداوند زنده و هم میراث شدن با عیسی مسیح شریک شده و نام خدا را جلال دهند.

پدر جان قلب سران و مسئولین این شهر که به آنها قدرت داده شده را لمس کن بلکه روزی برسد که هر آنچه می‌کنند برای رضای تو و جلال نام شکوهمند تو باشد؛ روح آنها را لمس و هدایت كن تا راهی كه در اراده توست گام بردارند نه در راهی كه خود می‌خواهند و در ذهنشان درست می‌پندارند.

همچنین ایمانداران را در این مرز و بوم به حضور قدوس تو بلند می‌کنیم و قوتی دو چندان برای این عزیزان که در سختی‌ها و جفاهایی که امروزه در ایران حاکم است می‌طلبیم؛ آنان را در حافظت خودت قرار ده و با هدایت روح‌القدس راه را به آنان نشان ده؛ تسلی بخششان باش تا آن زمان که پادشاهی تو بطور کامل بر زمین به انجام شود و اراده نیکوی تو آنچنان که در آسمان است… با شکر در نام پر جلال عیسی مسیح طلبیدیم، آمین.

خداوند خدای قدوس

شكر و سپاس برای حضورت

شكر و سپاس برای نقشه‌ی نجات ما

شكر و سپاس برای کشورمان ایران و استان اصفهان

مردمان این شهر را هدایت كن و نجاتی که برایشان مهیاست را به آنها نشان ده

ایمانداران و مردمان این شهر را بركت ده و از شرارت محفوظ‌شان بدار

اراده تو همانطور كه در آسمان‌هاست در زمین نیز جاری شود

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

دلنوشته
چیز کیک ژاپنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست