موضوع دعا: برای خانواده های مسیحی  به طور خاص در جفای ایران.

“حال ای خداوند، تو خدا هستی، و تو این نیکویی را به خدمتگزارت وعده داده‌ای. اکنون تو را پسند آمده است که اهل خانۀ خدمتگزارت را برکت دهی تا در حضورت تا به ابد باقی بماند. زیرا که ای خداوند، تویی که برکت داده‌ای، و تا به ابد مبارک خواهد بود.»

(اول تواریخ ۱۷: ۲۶-۲۷)

ای پدر آسمانی ستایش بر روح  تو که بر سطح تاریک و ژرف روح  خانواده­های ایرانی می­خرامی و نور خودت را بر آنها می­تابانی، ستایش بر نام تو که بر دختران و پسران ایران اعلام می­شود و نجات می­بخشد، جلال بر صدای پر طنین تو بر قلب­های خسته و ناامید پدران و دل دردمند مادران که شفا می­بخشد. خداوندا شکر برای خانواده­هایی که تو برای خودت تقدیس کردی تا کلام تو را به گوش جهان برسانند. جلال بر تو ای پدر که در این سختی­ها و تنگی­ها هر روزه به این خانواده الهی عظیم اعضا جدید می­بخشی و هر روز در شادی گسترش این خانواده ما را سهیم می­کنی .

خداوندا حضور روح تو را می­طلبیم تا جهان به گناهش مجاب شود و ایران بداند که به تو گناه کرده است و بارها نام تو را به ناشایستی برده است. تمثال تراشیده، امامزاده­ها و بت­ها را پرستیده و در اعتماد به دروغ­ها فرزندی تو را رد کرده است. امروز ما ناپاک لب میان قومی ناپاک لب، برای توبه در حضورت خم می­شویم. بلی پدر اعتراف می­کنیم‌ که گناهکاریم و محتاجیم که بها و ارزش خون تو را بشناسیم. و بیاد بیاوریم کار عظیم تو را روی صلیب  و خون و آبی که  از زخم­های تو جاری شد، عدالت و نجاتی که امروز ما مقدسین شمرده شویم. توبه می­کنیم بخاطر هر آنچه ازتو نبود انجام دادیم، فکر کردیم،گفتیم، شنیدیم و دیدیم. پدر گناهان ما را ببخش که یادمان رفت پدری چون تو داریم و توکل خودمان را روی انسان­ها بنا کردیم. توبه می­کنیم از لعنت­هایی که اجازه دادیم وارد زندگی­هایمان بشود. امروز ارتش دعایت را، همراه با خانواده­ها در جای جای دنیا و به طور خاص ایران را تقدیس و از دنیا جدا کن و اجازه بده در راه بمانیم .

خداوندا از تو درخواست می­کنیم تا دستان امن تو بر روی شونه­های تک تک مردم ایران بیاید و باشد که یک به یک به آغوش امن تو پناه بیاورند، ای شاه شاهان ای رب­الارباب تو پادشاه ایران باش. خداوندم تو محافظت کن از  بنیان خانواده­ها، ازکودک­های کار، از کودک­های مهاجر، ای خداوندم تو نان روزانه­شان را مهیا کن لمس­شان کن تا در پی پادشاهی تو باشند و در برکت و شالوم تو غوطه­ور شوند. ای خداوندم باشد که بالشت زیر سرشون، دامان پر مهر تو باشد و در زیر بال­های تو هر لحظه در آرامی و امنیت باشند.

ای خداوند شفا دهنده شفای تو در روابط، زخم­ها، فقرهای خانواده­ها باشد. فیض بخشش تو بر ایران و ایرانی بریزد. خداوندا قلب مردان را پر از نور امید خودت کن و مسح رهبری و محبت تو با آنها باشد، مسح وفاداری تو با پیوندها و پیمان­ها باشد. فروتنی و اطاعت تو با زنان باشد، که از خانواده­ها برای پادشاهیت مردان و زنان دعا بلند شوند.

ای تسلی دهنده تسلی خودت را برخانواده­ها بریز تا غم از دست دادن­هایشان با محبت تو پر شود و شادی حقیقی و عمیق تو از آسمان را بچشند. خداوندم تو فرزندان این سرزمین را برکت بده تا تو رابشناسند. بلی ای خداوندم تنها تو قادر هستی خانه­ها را پر از شادی و نور حضورت کنی. تنها به قدرت نام تو آن آسمان از خشم وکینه و غرور و گیجی­ها خالی خواهد شد. و ما در اتحاد نام عظیم تو را، ای خدای لشکرها بر ایران و ایرانی اعلام می­کنیم.

ای پدر دعاهای­مان را به حضورت آوردیم و ایمان داریم که تو وعده دهنده نیکو هستی و ممنون که دعای ما را شنیدی و با سپاس در نام پسر قدوست  عیسی مسیح می­طلبیم. ممنون که به ما این فیض را دادی تا در دعا بایستیم جلال بر تو باد از حال تا ابد الاباد.

آمین

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

دلنوشته
وفاداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست