دخترت زهرا

خدای من، خدای قدوس، خدای ازلی و ابدی؛ ای معبود من، ای محبوب من، تو را می¬خوانم، تو تنها صخره امن منی. تو را که نمی-بینم، تو را که گم می¬کنم و تو را که فراموش می¬کنم همه چیز تاریک و سیاه می¬شود. بینایی چشمانم از بین می¬رود؛ از کوچه پس کوچه¬های زندگی پاورچین پاورچین و با ترس عبور می¬کنم. ترس از موانع، ترس از سختی¬ها و ترس از تنهایی؛ همچون نابینایان، همچون لنگان و همچون غریبان، آهسته با گام¬های لرزان، دست¬ها را بلند کرده به هر چیزی چنگ می¬زنم تا خود را از این مخمصه نجات دهم. چیزی کم دارم، قلبم می¬لرزد و افکارم مشوش است و نمی¬گذارد به درستی یک¬جا ثابت فکر کنم.
از ترس از این شاخه به آن شاخه می‌پرم. سوالاتم را پاسخ گویی نمی¬یابم؛ درگیر جواب¬های غیر معمولی هستم که خودم جواب¬گو باشم، اما قادر نیستم. نجات دهنده¬ای نمی¬یابم، به بن‌بست رسیده‌ام. در تاریکی به دنبال چه می¬گردم. قلبم شکسته و تنها اشک-هایم کمی آرام می¬کند، خدایا مرا چه می¬شود؟ خدایا در این تاریکی به دنبال چه می¬گردم؟ خدای من! تنها نام او را خواندم و در نام او دریچه‌ای از نور به قلبم و افکارم باز شد. شعاع هر تابشی درونم را روشن کرد و تنها نام تو بود که نورش انرژی از دست رفته-ام را بازگرداند.
تنها خواندمش و اجابتم کرد، تاریکی رفت، خستگی رفت و ترس¬ها به قوت تبدیل شد؛ زانوان خم شده¬ام قدرت گرفت، زبانم به شکرگزاری باز شد.
شکرگزار توام که هستی، شکر برای نام تو مسیح من که وجود مرده¬ام در نام تو جانی تازه گرفت. تنها نام تو شفای بیماری¬ها و دردهاست. شکر پدر جان که گفتی بخواهید در نام او تا داده شود، شکر برای مسیح، شکر برای صلیب، شکر برای روح‌القدس که مشتاقانه برای کمک به ما می¬شتابد. دوستت دارم؛

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

فرزندت فریبا
استان اردبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست