درمان قطعی

درمانی قطعی

بالاخره واکسن کرونا مهیا شد پس از حدود یکسال جولان این بیماری در جهان… واکسنی که برای بسیاری امید به بار آورد. امید به شروعی دوباره و رفع محدودیت‌های تردد و قرنطینه‌های خانگی، امید به اینکه شاید در آینده‌ای نزدیک بتوان انسان‌ها را بدون ماسک بر چهره دید و با خیالی آسوده یکدیگر را در آغوش کشید و بدون نگرانی به مشارکت پرداخت؛ و اما برای بسیاری نیز شک و تردید و بدگمانی. بدگمانی نسبت به عملکرد و یا حقیقی بودن آن، یا اینکه این واکسن ابزاری جاسوسی‌ست برای کنترل و یا از بین بردن نسل‌ها و انسان‌ها. کشورهایی به دلیل قیمت آن به واکسن‌های چینی و یا روسی روی آوردند و کشورهایی به خاطر خصومت‌ها واکسن تولید آمریکا و کشورهای اروپایی را ممنوع اعلام کردند. کشورهایی هستند که اعلام کرده‌اند واکسیناسیون را شروع کرده و تصمیم دارند در کوتاه زمانی همه مردم را با واکسینه کردن از بیماری مصون دارند و کشورهایی هم هستند که بی‌اهمیت هنوز دست به هیچ اقدامی نزده‌اند و بی‌تفاوتند به آنچه که این بیماری بر سر مردم کشورشان می‌آورد.
خلاصه که این واکسن با وجود ناکامل بودنش شور و غوغایی به پا کرده و سر تیتر تمام خبرها و به قولی نُقل مجلس گشته است و سوالی که در بین تمام این اتفاقات نظرم را به خود جلب کرده این است، ویروسی که تا به امروز طبق آمار رسمی حدود ۹۵ میلیون نفر را مبتلا ساخته و ۲ میلیون کشته به جای گذاشته این چنین بر سر زبان‌هاست چرا از ویروسی که تمام مردم دنیا را یعنی بیش از هفت و نیم میلیارد جمعیت کره زمین را آلوده ساخته اینچنین نُقل مجلس نشد…!
نااطاعتی و گناه؛ ویروسی که همه به آن آلوده هستیم؛ و موضوع آنجا پر اهمیت می‌شود که می‌بینیم تنها درمان این بیماری که نه مثل واکسن کرونا ناکامل، بلکه کامل است را بسیاری در جهان نادیده گرفته‌اند. عده‌ای با شک و تردید به آن می‌نگرند، عده‌ای آن را دروغی بیش نمی‌دانند و عده‌ای حتی به چشم منافع و سود به آن می‌نگرند و نه نجات و رهایی از مرگ ابدی، آن هم به درمانی قطعی برای بدترین نوع بیماری برای بشر. درمانی که برای دریافت آن نیاز به انتظار کشیدن در صف‌ها و ثبت‌نام‌های طولانی مدت ندارد؛ نیازی نیست نگران هزینه آن و یا مشکلات تحریم‌های بین‌المللی و یا حتی طی مسافت و زمان برای دریافت آن بود و فقط لازمه‌ی آن در چند کلمه خلاصه می‌شود؛ اینکه باور کنیم به گناه آلوده هستیم و ایمان داشته باشیم تنها نجات قطعی در عیسی مسیح مهیاست و آن را بپذیریم…

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

بی حسی موضعی
تاثیرات قهوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست