استان گیلان

زیرا خدا جهان را آنقدر محبت کرد، که پسر یگانه خود را داد، تا هر که به او ایمان آورد هلاک نگردد، بلکه حیات جاویدان یابد. )یوحنا ۳: ۱۶(

شالوم خداوند به همه شما خوانندگان مجله اسمیرنا.

خداوند را شکرگزار هستیم که باز در این صفحه با ما همراه شدید تا همگی در اتحاد دست به دعا برداشته و از هر جای این دنیا شفاعت فرزندان خدا را کرده و برکت پدر آسمانی را اعلام نماییم.

امروز با هم سفری به استان گیلان خواهیم داشت تا از خداوند بطلبیم که هر آنچه اراده توست، در این قسمت از سرزمین ایران جاری شود.

گیلان در میان رشته کوه­های البرز و تالش در شمال ایران جای گرفته است. این استان به بخش جغرافیایی جنوب دریای خزر تعلق دارد و با استان­های اردبیل و زنجان در جنوب هم مرز و همسایه است. گیلان استانی بسیار زیبا و دارای جاذبه­های طبیعی و سواحل دریا و همچنین رودها و دریاچه­ها و چشمه­های آب معدنی می­باشد. آمین که مردم این استان در کنار استفاده از این همه منابع طبیعی و چشمه­های آب و مکاشفات عام خدا در این سرزمین، چشمانشان به مکاشفه خاص خداوند کلام مجسم، عیسی مسیح و آن چشمه بی پایان حقیقی باز شده و حیات را در او بیابند.

در این شماره از مجله می­خواهیم در اتحاد و همبستگی و با تمامی دل و جان، نجات و فیض خداوند را بر این استان زیبا اعلام کنیم؛ نجاتی که بواسطه­ی فیض عظیم او، عدالتش برای ما به رایگان هدیه داد و حال نوبت ماست که دیگران را به این فیض دعوت کنیم، بلکه کسی از این فیض بی­نصیب نماند.

ای خدای قدوس با شکرگزاری به حضور و قدس­های تو داخل می­شویم­­ و می­طلبیم جلالت بر مردم این شهر و استان بتابد و حاکمیت تو را ای خداوند بر قلب تک به تک مردم این سرزمین خواهانیم.

این روزها در هر کجای ایران زمین غبار و تاریکی بیداد می­کند و این فرزندان گمشده تو هستند که در بند اسارت گرفتار و چشمانی باز برای رهایی ندارند؛ خواهش قلبی ما امروز در اتحاد این است که ای قدوس چشمان آنها را باز کنی و گوشی شنوا به آنان ببخشی، بلکه بتوانند خود را از این گیر و بند آزاد ساخته و در آزادی و آرامش تو زیست کنند تا ابدیت. از روح خودت ای خداوندم بر این فرزندان گمشده جاری ساز، تا با زبان نام خداوند عیسی مسیح را جلال دهند.

همگی در اتحاد و اقتداری که خداوند به ما بخشیده است دست شریر را از آسمان این شهر و استان کوتاه اعلام می­کنیم و ایمان داریم حفاظت خداوندمان در این سرزمین جاری است و هر چه خواست و اراده پدر است به سرانجام می­رسد.

آمین که با قوت تو ای خداوند، آنان به راه راستی و کلام حقیقی تو هدایت شده و نام زیبای تو را ای قدوس بپرستند و به همگان اعلام کنند.

خداوندا شاگردان خود را در این شهر بار دیگر به یاد بیاور و قوت­شان باش در این سختی­ها و جفاها؛ در بشارت‌ها و خدمات، آنها را تو یاری رسان و یاری بخششان باش تا با هدایت و حکمت تو قدم برداشته و در زیر چتر حفاظت تو با اطمینان و آرامش مژده رسان انجیل سلامتی باشند برای قلب­های مشتاق.

و همچنین دعا می­کنیم برای همسایگان هم مرز این استان و برای آن­ها آرامی، عشق، محبت و قوت تو را می­طلبیم، و ایمان داریم که تو ای خداوند هیچ­گاه صدای شفیعانت را بی­جواب نخواهی گذاشت؛ چرا که بارها و بارها به فراوانی فیض تو را دیده و چشیده­ایم و به اراده نیکوی تو ایمان داشته و در انتها خواهان به انجام رسیدن آن اراده نیکو و پسندیده تو هستیم…

طلبیدیم در نام یگانه فرزندت عیسی مسیح، آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

پرستش(ملاقات با خداوند)
هنر در شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست