سلام به همه اسمیرنایی‌های عزیز. شکرگزار خداوند هستیم برای شما عزیزان که متعهدانه در مسیر پادشاهی پیروزمندانه خداوند جاری هستید و با ما هم‌قدم در جهت شفاعت برای جای‌جایِ ایران عزیز. آشتیان، شهرستانی زیبا واقع در استان مرکزی و یکی از نقاط مرکزی ایران، شهر و مردمانی که امروز در تاریخ ایران بیشتر از هر زمانی نیاز به دعا و شفاعت ایمانداران نزد خدای پدر دارند تا بلکه از تعصبات دست برداشته و نام خداوند عیسی مسیح را به همان صورت حقیقی بر زبان جاری سازند.

تمام ما که در این لحظه نجات را به رایگان دریافت کرده‌ایم ثمره‌ی دعای بی‌وقفه ایماندارانی‌ست که در گذشته برای نجات و باز شدن چشمان ما دقیقه‌ها، ساعت‌ها، روزها و حتی سال‌ها به سوی خداوند دست‌ها را برافراشتند و شفاعت کرده‌اند. بیایید امروز ما در اتحاد از خداوند بطلبیم که آسمان این منطقه از ایران عزیز را بگشاید و قدرت‌های تاریکی را در این منطقه در هم بشکند، بلکه سیطره‌ی شیطان در این منطقه از بین رفته و چشمان این مردم که مشتاق پرستش خدا هستند ولی به گمراهی و مسیر اشتباه رفته‌اند باز شده و نام یگانه فرزند خداوند عیسی مسیح را به نیکویی جلال دهند. هر کدام از ما که خداوند چشمانمان را گشوده می‌توانیم شهادت دهیم که برای خداوند تفاوتی در شکل و ظاهر و نژاد، شغل و یا پیشینه‌ی ما ندارد، ما هر کدام می‌توانیم شهادت دهیم که در مسیر زندگی کهنه و گذشته خود هر کدام به راه‌های پوچ و باطل رفته بودیم و هر کدام از ما انواع اسارت‌ها را داشته‌ایم و با انواع خطاها به خداوند خود گناه ورزیده‌ایم، ولی خداوند ما خدای عادل و بخشنده است و با ما به حسب رفتار ما عمل نکرد، بلکه با محبت بی‌نهایت خود و عدالتی که برای هر کدام از ما که بر روی صلیب به انجام رساند تک‌تک ما را فراخواند تا از بند گناه و اسارت نجات پیدا کنیم. حال که این را می‌دانیم و می‌توانیم شهادت دهیم پس چه بسیار فرزندان خداوند در این شهر و استان هستند که از منظر خداوند به مانند ما هستند و خداوند مشتاق توبه آن‌هاست، شاید نوجوانی باشد که آینده‌اش در گرو اتفاقات امروز است، شاید ریش سفیدی مسن و یا صاحبمنسبی در یکی از ارگان‌های کشوری و مطیع امور و قوانین دولتی، شاید زوجی که با اختلافات جور واجور در آستانه‌ی جدایی و یا نوزادی که تازه چشم به این جهان گشوده، امروز این مژده را به تمامی آن‌ها می‌دهیم که خداوند مشتاق بازگشت تمامی شماست و نجات خداوند را به تمامی آن‌ها اعلام می‌کنیم، خداوندی که خطاها و اشتباهات همه را پشت سر می‌گذارد و فقط به آینده من و شما می‌نگرد و به پاس نجات و بازگشت حتی یک نفر با هر پیشینه‌ای، جشنی عظیم در آسمان و زمین به پا می‌کند.

بی‌شک در این شهر و اطراف آن مانند دیگر نقاط جهان سفیران انجیل صلح و سلامتی هستند که با ایمان به عیسی مسیح و با قوت و هدایت خداوند در این پادشاهی سهیمند، امروز از خداوند می‌طلبیم گام‌های این عزیزان را استوار ساخته و قوت این عزیزان باشد. عزیزانی که اهمیتی به جفاها نمی‌دهند و هدف نخست آن‌ها پادشاهی خداوند است، آمین که مسیر و اراده خداوند در پیش پای این شاگردان به مانند نور روشن باشد تا پاهای آن‌ها نلغزد و حفاظت خداوند به مانند چتری بر سر ایشان قرار گیرد بلکه از دسیسه‌های دشمن به سلامت گذشته و این خبر خوش را به گوش تمامی مردم این مناطق برسانند.

شکر برای وجود همه شما که در افق دعایی دیگر با ما همراه بودید، شالوم خداوند را به یکایک شما عزیزان اعلام می‌کنیم.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

QR کد
خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست