استان هرمزگان

«اگر به زبان خود اعتراف کنی عیسی خداوند است و در دل خود ایمان داشته باشی که خدا او را از مردگان برخیزانیده نجات خواهی یافت.» رومیان ۹:۱۰

یهوه صبایوت خدای لشکرها ارتشی از زنان و مردان دعا را در سراسر دنیا از هر قوم و ملت و زبان رهبری می‌کند و عیسی مسیح امروز ما را کلیسا می‌خواند و از ما می‌خواهد تا امید او را به جهان و استان هرمزگان اعلام کنیم.

پدر جان اکنون به حضور پر جلالت آمده‌ایم، زانو زده در اتحاد نام تو را برمی‌افرازیم کیست خدا جز تو؟ تنها خدا تو هستی آنکه بود و هست و می‌آید. استان هرمزگان، شهرهای بندرعباس، میناب، قشم، کیش، بندرلنگه، بندرکنگ، بندر جاسک، پارسیان، بندرخمیر، درگهان، بستک، بیکا، حناج، هرمز، ابوموسی، بندرچارک، سندرک، سردشت، کوشکنار، گوهران و…و تمام روستاهای همجوار این استان را به زیر پوشش خون تو و زیر صلیب تو اعلام می‌کنیم. خون گرانبهای تو را بر سردر تک به تک خانه‌های این شهر و روستاهایش اعلام می‌کنیم. صلح و سلامتی تو خداوندا جاری شود پادشاهی تو را در این استان خواهانیم.

ای خالق آسمان و زمین شکر برای طبیعت و ساحل ‌این دریای زیبا که آفریدی براستی این زیبایی، قدرت دستان توست.

خداوندا برای ایمانداران در این استان شکرگزاریم وآنها را به دستان تو می‌سپاریم تا در زیر بال‌های تو صدای پر از محبتت را به گوش فرزندان گمشده برسانند. باشد که همچون فرزندان نور در تمامی قسمت‌ها برای تو بدرخشند. به نام عیسی مسیح آسمان این استان، باز و باران رحمتت جاری شود. به نام عیسی مسیح فرزندانت را در این شهر بیدار، آزاد و بلند کن. با قدرت بیکرانت ای یهوه رافا رحمت، شفا و سلامتی جاری شود. همانطور که قومت را نجات دادی، مردم این شهر را لمس کن تا از زیر بار ظلم بتوانند نجات تو را دریافت کنند.

به راستی تنها منبع حیات و برکت تو هستی، رونق و فراوانی از برکات تو در کشاورزی و ماهیگیری این استان بریزد.

خداوندا از مهاجران در این استان تو پذیرایی کن و دل صاحبخانه‌ها را برای پذیرایی از مهاجران پر از محبت و بخشش کن.

ای پدر جان شکر که در تو پیروزی است. خدای لشکر‌ها آزادی و پیروزی تو را بر افرادی که دچار اعتیاد‌ها و ترس‌ها هستند می‌طلبیم. دریافت برکت مالی، روحانی و جسمانی را برای زنان این استان که مورد تبعیض شغلی قرار گرفته‌اند می‌طلبیم.

ای نور جهان چشمان مردان این استان را به ارزش و هویت زنان و نیز به عشق و محبتت بگشا. خداوندا به زبان و افکار مردان برای محبت و تشویق فرزندان و همسرانشان تو حکمت ده.

ای خداوند، کلام تو در تک به تک خانه‌ها جاری شود تا تو را بشناسند و تو را پرستش کنند.

ای صخره ابدی تو تنها دژ مستحکم هستی هر کسی که به این استان پناه آورده را تو پناهگاه باش.

به زلزلهزدگان آرامی و تسلی تو را اعلام میکنیم. باشد که چشمانشان به نور تو گشوده و ببینند که تو برایشان خانه و سرپناه و خوراک فراهم میکنی. قوت تو بر خادمینت باشد تا محبتت را به گوش این زخمیان و دلشکستگان برسانند.

ای یهوه یایرا خدای مهیا کننده می‌طلبیم مکان‌هایی را برای کودکان مهیا شود تا در کنار هم بتوانند نام تو را بشناسند و مشارکت و بازی کنند. خداوندا باشدکه آنچه نیاز برای دختران بازمانده از تحصیل است فراهم شود.

ادونای… مسح مادری برای مادران این استان می‌طلبیم تا آنچه از تو دریافت می‌کنند به فرزندانشان انتقال دهند، نه ترس‌ها و زخم‌هایشان را.

ای یهوه رافا شفای تو را به بیماران تالاسمی و هرنوع بیماری که در این استان هست اعلام می‌کنیم. بیمارستان و تجهیزات پزشکی را برای این استان، تو فراهم کن. می‌طلبیم بیداری تو را تا مردم از اسارت مذهب آزاد شوند.

خداوندا تو به افکار معلمان این استان برکت و حکمت بریز تا نسل آینده را در تو تربیت کنند.

خداوندا استعدادهای عزیزان در این استان را در دستان تو قرار می‌دهیم به آنها نشان بده تا ازآن در مسیر جلال تو استفاده کنند.

خداوندا اراده و هدف تو بر مردم این استان نمایان شود.

ای تاک حقیقی، باشد که ازدواج‌ها در تو شکل و ریشه بگیرد و در تو پیوند بخورد.

بر افکار سرپرستان و مدیران این استان قوت بریز و راه درست را تو نشان ده تا در نگهداری زمین‌های این استان بزرگ توانا شوند.

خداوندا باشد که روحیه شکرگزاری تو بر مردم جاری شود و در نام عیسی مسیح فقر از این استان بیرون رود و نام تو را جلال دهند.

پدر جان برای این فرصتی که به ما دادی تا یکدل برای این استان در دعا بایستیم سپاسگزاریم.

شکرگزار تو هستیم برای جای جای این استان که جلوه‌گر شکوه و جلال توست. در نام پر جلال عیسی مسیح دعا کردیم با شکر و سپاس آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

آبلان قسمت بیست و ششم
هنر بیزانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست