«اما به همه کسانی که او را پذیرفتند، این حق را داد که فرزندان خدا شوند، یعنی به هر کس که به نام او ایمان آورد، آنان که نه با تولد بشری، نه از خواهش­ تن، و نه از خواسته یک مرد، بلکه از خدا تولد یافتند». (یوحنا ۱: ۱۲-۱۳)

شالوم خداوند به همه شما خوانندگان مجله اسمیرنا.

خداوند را شکرگزار هستیم برای فرصتی دیگر که فراهم شد و در این صفحه با ما همراه شدید تا همگی در اتحاد دست به دعا برافراشته، و از هر جای این دنیا شفاعت کشورمان ایران و فرزندان گمشده خداوند را کرده و برکات پدر آسمانی را به آنان اعلام کنیم.

می­خواهیم در اتحاد برای ایران عزیز دعا کنیم و مردمان خون گرم کشورمان؛ نه فقط به نقطه‌ای از ایران و یا یک شهر و استان بلکه شفا و برکت خداوند را به تمام ایران و مرزها و همسایگان مرزی اعلام می‌کنیم.

در ایران جشن نوروز فرا رسیده است. همزمان فصل بهار شروع شده و طبیعت در این فصل نو می‌شود؛ طبیعت در این روزها لباس کهنه و قدیمی را از تن به در کرده و شکل و شمایلی متفاوت از خود به نمایش می‌گذارد. این نو شدن می‌تواند سمبلی از کار روح خدا در انسان جدید با ایمان به عیسی مسیح باشد. آمین که یکایک فرزندان گمشده خداوند در ایران با ایمان به مسیح جامه‌ی کهنه را از تن به در کرده و با نو شدن ذهن و افکار از نو متولد شوند و بچشند که خداوند نیکوست.

پدر آسمانی، خداوند قدوس، قادر مطلق، خداوند نجات دهنده، و وعده دهنده­ی امین شکرت می­کنیم برای حضورت و برای اینکه در ما و با ما هستی. پدر جان تو خود می­دانی که ما انسان هستیم و ناتوان، هیچ قدرتی نداریم، تنها قدرت در آسمان و زمین در دستان پر از مهر توست، بخشی از سهم ما خادمینت برای ایران و مردم عزیز کشورمان دعاست، همه ما ایمانداران در روح و در اتحاد دعا می‌کنیم و ایمان داریم خداوندا صدای ما را می­شنوی و بنا به خواست و اراده­ات اجابت می­کنی.

خدایا همانطور که در قلب ما همچون نوری در تاریکی درخشیدی از تو تمنا داریم تا در این تاریکی که ایران را در برگرفته روشنایی تو بشود؛ خونِ تو، بهایی که برای آزادی از تمام لعنت‌ها و گناهان و ترس‌ها پرداخت شد را به جای‌جایِ این خاک و تمام قلب‌ها اعلام می‌کنیم؛ فیض توبه و شناخت تو با زمان به زمان و مکان به مکان ایران باشد.

همچنین ایمانداران در ایران را خداوندم برکت بده تا در هر نقطه از این خاک که هستند سفیر صلح و سلامت تو باشند و قدمشان و نفَسشان مبارک؛ در هر کجا که قدم بر می‌دارند حکمت و حفاظت تو پیشاپیش ایشان مسیر و راه را برایشان هموار سازد.

پدرم می­طلبیم ملاقات تو را برای رهبران، مقامات و صاحب منصبان ایران؛ در نام قدرتمند عیسی مسیح؛ از تو می­طلبیم چشمانی باز و گشوده، فهم و حکمت را برای کسانی که بر ایران حکومت می­کنند. همچنین دعا می‌کنیم برای آزار دهندگان مردم ایران، کسانی که به ایماندار و غیر ایماندار جفا و ظلم روا می‌دارند و ایمان داریم که تو خداوندم حافظ و نگهبان جان مردم ایران هستی، و تو خود به فکر تک به تکِ آنهایی…

خدای عدالت بیا و خود بر ایران حکومت کن تا تمام مردم تو را بشناسند، و قدرت نجات بخش تو بر همه ملت­ها آشکار شود. تو خداوند محبت هستی، تو خداوند غیر ممکن­ها هستی، تو خداوند تغییر و تبدیل هستی، می­طلبیم اراده نیکویت را برای ایران و برای خط به خطِ نقاط و مرزهای آن؛ مرزهای آبی و خشکی شمالی و جنوبی، همچنین مرزهای شرق و غرب؛ کشورهای جنگ زده افغانستان و عراق، همچنین پاکستان، ترکمنستان، ترکیه، آذربایجان و کشورهای عربی منطقه جنوبی؛ خداوندا درب‌های رحمت و شفقت خود را به روی اینان باز کن بلکه از هر نژاد و قوم و ملیتی و در هر کشوری طعم نجات و رهایی در عیسی خداوند را بچشند و در این آزادی به دنبال اعلام جلال نام تو به همگان قدم بردارند.

خداوندم امروز ما به باز شدن درب­های رحمت آسمان ایران و مرزهای همجوار آن محتاجیم تا قلب مردمانشان به سوی تو گشوده شود و محبت جاودانه تو را دریافت کنند. در قلب­هایشان جلوس کن، تا افکار و روحی نو از تو بگیرند و تولدی تازه در روح تو داشته باشند، ایمان دارم خداوندم تو آمده­ای تا گمشدگان را نجات بخشی تا در مسیر نور قرار گیرند؛ مسیری که همه ما ایمانداران شاهد برکات عظیم تو پدر قدوس و شاهد تبدیل شدن قلب­های سنگی به قلب­هایی پر از محبت از جنس تو بوده­ایم. خدای قادر مطلق ایمان داریم که روزی زانوهای آنان در مقابل تو خم شده و تو را پرستش خواهند کرد. خداوندم ایمان داریم که صدای ما را شنیده­ای و فیض بی پایانت را شامل مردمان سرزمینی که وعده­اش را برای نجات آنها داده­ای خواهی کرد. خداوندم ایمان دارم که اراده تو نیکوست و جاری خواهد شد. پدر جان با شکرگزاری به قدس‌های تو آمدیم و طلبیدیم در نام عیسی مسیح، آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

Bible
چطور همکار خدا باشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست