این است اطمینانی که در حضور او داریم که هر گاه چیزی بر طبق اراده وی درخواست کنیم، ما را می­شنود. و اگر می­دانیم که هر آنچه از او درخواست کنیم ما را می­شنود، پس اطمینان داریم که آنچه از او خواسته­ایم، دریافت کرده­ایم. (اول یوحنا ۵: ۱۵-۱۴)

شالوم خداوند به همه شما خوانندگان مجله اسمیرنا…

خداوند را شکرگزار هستیم که باز در این صفحه با ما همراه شدید تا همگی در اتحاد دست به دعا برداشته و از هر جای این دنیا شفاعت فرزندان خدا را کرده و برکت پدر آسمانی را اعلام نماییم. امروز با هم سفری به تنگه هرمز و جزیره هرمز خواهیم داشت تا از خداوند بطلبیم که هر آنچه اراده­اش است در این منطقه از کشورمان ایران، که این روزها پر از تنش شده است جاری شود.

تنگه هرمز آبراهی است که دریای عمان را به خلیج فارس پیوند می‌دهد. این گذرگاه یکی از راهبردی‌ترین مسیرهای بین‌المللی و پر تردد دنیاست و این فرصتی فوق‌العاده برای ما فراهم می‌آورد تا بتوانیم همه روزه برای آن منطقه شفاعت کرده و برکت خدا را به آن مکان و مردمانی که از آنجا به هر طریق در حال عبور و مرور هستند، اعلام کنیم. هرمز جزیره رنگ­هاست و قدرت نقاش طبیعت است. سواحل رنگی هرمز که هر یک رنگ خاص خود را دارد نمونه­ای از شاهکار طبیعت می­باشد. جزیره هرمز یا جزیره رنگین­کمان یکی از جذاب‌ترین جزایر موجود در جنوب ایران است. خداوندم، شکرت برای تمام این زیبایی­ها…

خداوندم، ای پدر آسمانی، خدای قدوسم، رب‌الارباب، قادر مطلق، شکرت؛ عیسی مسیحْ شکر برای حضورت، شکر که با ما و در ما هستی؛ خداوندم با شکرگزاری و سپاس به حضورت آمده­ایم و از تو می‌طلبیم که نور جلالت بر این جزیزه تابیده شود و تو ای خداوندم حاکم قلب تک به تک مردم این سرزمین باشی.

خداوندم از تو می‌طلبیم آسمان این جزیره را بگشایی و باران رحمت و فیض خود را بخرامانی و هر گونه لعنت و بلا در نام تو ای خداوندم از این قسمت از سرزمین­مان دور شود.

خداوندم از تو می‌طلبیم که فرزندان گمشده­ات را دریابی و چشمان و گوش‌هایی بینا و شنوا بدیشان دهی تا نام تو و قدرت تو را ای خداوندم جلال دهند.

خداوندم از تو می‌طلبیم رهایی فرزندان گمشده‌ات را که در بند اسارت شریر گرفتار هستند؛

خداوندم تو خدای نیکویی­ها هستی؛ رحمت و برکت خود را جاری ساز. همگی ما در اتحاد و اقتداری که تو ای خداوندم به ما بخشیدی دستان شریر را از این منطقه کوتاه اعلام کرده و پادشاهی تو را اعلام می‌کنیم، و ایمان داریم حفاظت تو ای خداوندم در این سرزمین جاری است و خواست و اراده‌ی نیکویِ تو جاری می‌شود.

خداوندم از تو می­طلبیم قوت و برکت برای خادمانت که در این منطقه از سرزمین­مان ایران به خدمت تو مشغول هستند؛ تو ای خداوند راه و چراغ و هدایت­گرشان باش که با حکمت و هدایت تو مژده انجیل را به همگان اعلام نمایند؛ خداوندم تو نگهدار و محافظ‌شان باش.

خداوندم صلح، آرامش و محبت تو را اعلام می‌کنیم به کشورها، جزایر و دیگر مردمان اطراف این تنگه، و ایمان داریم که تو ای خداوند هیچگاه صدای شفیعانت را بی­جواب نخواهی گذاشت.

آمین که صلح و شالوم تو خداوندم بر قلب مردمان کشور عزیزمان ایران، این منطقه و همسایگان آن بریزد و در این منطقه صلح و آرامش تو بدون رخ دادنِ هیچگونه جنگ و خونریزی پایدار و استوار گردد و اراده‌ی نیکوی تو به انجام برسد؛

خداوندم در نام عیسی مسیح طلبیدیم، آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

دلنوشته
نظم در خانواده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست