خراسان شمالی

امّا خدایی که در رحمانیت دولتمند است، به‌خاطر محبت عظیم خود به ما، حتی زمانی که در نافرمانی‌های خود مرده بودیم، ما را با مسیح زنده کرد پس، از راه فیض نجات یافته‌اید و با مسیح برخیزانید و در جای‌های آسمانی با مسیحْ عیسی نشانید.
اَفِسسیان 2 : 4 – 6

یهوه صبایوت خدای لشکرها ارتشی از زنان و مردان دعا را در سراسر دنیا از هر قوم و ملت و زبان رهبری می‌کند و عیسی مسیح امروز ما را کلیسا می‌خواند و می‌فرستد تا قیام مسیح را به تمامی نقاط استان «خراسان شمالی» از کشور «ایران» و استان «آنکارا» از کشور «ترکیه» اعلام کنیم.

استان خراسان شمالی
ای پدر و ای خداوند بی‌نظیر ای مالک آسمانها و زمین، ای پادشاه مقتدر، به راستی پادشاهی تو بی زوال است و جلال و شکوه تو بی‌انتهاست.
خداوندا با شکرگزاری و در اتحاد و یکدلی استان خراسان شمالی و تمام شهرهای این استان (بجنورد، شیروان، اسفراین، آشخانه، جاجرم، فاروج، گرمه، درق، راز، تیتکانلو، صفی آباد و قاضی، شوقان، پیش قلعه، سنخواست، حصارگرم خان، لوجی) را به حضورت می‌آوریم.
شکر برای اینکه تو خدای زنده هستی، شکر برای صلیب و قیام تو در این ماه که عید قیام را داشتیم و خداوندا بیاد آوردیم که تو به خاطر گناهان ما از چه درد و رنجی عبور کردی تا ما امروز نجات یابیم خداوندا شکر برای این نجات از تو می‌خواهیم تا قلب مردم را لمس کنی تا آنها هم این نجات را بچشند و به تو ایمان بیاوردند تا آمرزش گناهان را دریافت کنند.
براستی روشنایی تو در دلها نیاز ما در این دنیای تاریک هست پس در اتحاد «روشنایی بشود» می‌گوییم بر آسمان و زمین کشورمان و به طور خاص استان خراسان شمالی.
برای مشکلات کم آبی و کمبود محصولات کشاورزی و فرسودگی و عدم امکانات مردم این استان دعا می‌کنیم تا مشکلات این استان را تو راه حل بخشی و برکت تو بر زمین و آسمانش باشد. خداوندا ای یهوه شالوم، خدای صلح وسلامتی، شفای تو را بر جسم و جان تک به تک مردم این استان می‌طلبیم تا با فیض و محبت خود صلح و سلامتی و آرامش را بر وجودشان جاری سازی.
خداوندا ای خدای نجات دهنده به نام مسیح دستان شرارت‌ها، دروغ‌ها، طمع‌ها و دزدان شریر را از مردم این استان کوتاه اعلام می‌کنیم تا مردم طعم شادی و پیروزی واقعی در تو را بچشند، باشد که دیوارهایی که مانع شناخت توست فرو ریزد همه متوجه شوند که نجات فقط در نام تو میسر است.
چرا که در زیر این آسمان نام دیگری جز نام عیسی داده نشده که توسط آن بتوان نجات پیدا کرد پس در نام عیسی مسیح عمل کن و با دست زور آورت دستان شریر را از این استان کوتاه کن.
ای پدر رحمت‌ها، یهوه رافا، خدای شفا دهنده عزیزان و فرزندانت را که امروز به هر دلیلی در بستر هر بیماری هستند به حضورت می‌آوریم قوت و شفای تو را برای این عزیزان می‌طلبیم و به راستی که این دردهای ما بود که تو خود حمل کردی و زخمهای ما بود که تو به جای ما خریدی تا ما را سلامتی بخشی تو را دوست داریم و شکرگزار محبت های تو هستیم و ایمان داریم به زخم‌های تو شفا یافتیم. ای پادشاه پادشاهان رب الارباب خدای سرمدی به ایمانداران حاضر در استان خراسان شمالی در نام عیسی بیداری را اعلام می‌کنیم تا همگی قیام تو را هر روزه بچشیم و صلیب بر دوش از پی تو آییم.
باشد که مبشران شعله‌ور شوند تا مردم این مرز و بوم را به نجات تو مژده دهند و از برای پادشاهی تو هر روزه قدم بردارند.
شکر بهر تو، تنها تو خداوندی و تنها تو لایق ستایش و پرستیدن هستی در نام عیسی مسیح آمین.

استان آنکارا
متبارک باد نام خداوند که به فرزندان خود در نام عیسی مسیح قدرت داده است تا برای مردم دنیا و گمشدگان در دیارهای مختلف در دعا باشیم.
خداوندا شکرگزار تو هستیم برای این جایگاه فرزند خواندگی در تو در دعا هستیم برای استان آنکارا واقع در ترکیه، قسمتی دیگر از زمینی که تو آفریدی و همچنین برای ساکنان این شهر.
شکرت می‌گوییم که آفرینش تو و عظمتت در این استان مشهود است. پدر برای شهرهای این استان دعا می‌کنیم و از تو می‌طلبیم قلب ساکنین این شهرها را از امنیت و محبت، احترام خودت پر سازی و آزادی و رهایی را به آنها عطا کن.
شهرهای آک یورت، ایلماداگ، کازان، ماماک و… را که در این استان قرار دارند به حضورت آورده و آسمان این شهرها را برای درک قیام و صلیب تو گشوده اعلام می‌کنیم، باشد که در غم و ترس بسته و در ایمان و شناخت تو گشوده شود و روح تو بر ساکنان این شهرها به فراوانی بریزد تا روح القدس در مسیر نجات از طریق خون عیسی مسیح هدایتگرشان باشد.
خداوندا شناخت عمیق محبت و قدرت و عظمت تو در نام عیسی مسیح برای آنها مکشوف شود تا بتوانند به همین اسم و ایمان از هر مشکلاتی برجهند.
شناخت برکت و نجات در خون مسیح که برای رابطه به روی زمین آمد را برای این استان جاری کن.
هر گونه تلخی را تو پاک و فکرهای سخت را تو نرم کن تا به دنبال شناخت حقیقت تو باشند.
ای پدر آسمانی باشد که کلیساها در اقتدار نام عیسی بنا و تسلی و تشویق شوند و تو ایمانداران خاموش را حیات بخشی و در نام عیسی مسیح به عشقت شعله‌ور کنی.
محافظت تو را بر کلیسا اعلام می‌کنیم باشد که در تو تقویت شده و رشد کنند. خداوندا سازمانهای اداری بسیاری در این شهر هست آنها را محافظت کن و اراده و پادشاهی تو چنانکه در آسمان است بر زمین این استان بشود.
به طور خاص سازمان ملل را به حضورت می‌آوریم. افراد بسیاری در پی پناهندگی وارد این سازمان می‌شوند، مدیریت این سازمان را به تو می‌سپاریم تا اراده تو برای تک به تک پناهنده‌ها انجام بشود و می‌طلبیم پناهجویان به هر دلیلی که مجبور به ترک دیارشان شده‌اند با تو ملاقات کرده و توکه ملجا و صخره حقیقی هستی و تنها پناهگاه امن، بشناسند و در قلب و فکرشان در پناه تو تسلی یابند.
نام تو در این استان متبارک باد و روشنایی تو بشود.
در نام عیسی مسیح با شکر و سپاس آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

جرج بلاراک
مجله فرهنگ و هنر شماره 96

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست