قهرمانان

قهرمانان

روزهای پرخبر و پرفراز و نشیبی را داشتیم اما در میان همه این خبرها، ورود باشگاه «النصر» به همراه بازیکن محبوب خود «رونالدو» به ایران فضای مجازی را پر سر و صداتر از همیشه کرده است. هجوم هواداران و دوستداران رونالدو به هتل اقامت او، ملاقات دختر معلولی با او که سال‌هاست چهره رونالدو را نقاشی می‌کند و یا کودکی که از عشق ملاقات با رونالدو جمله‌های اسپانیایی را آموخته است تا اینگونه علاقه خود را به او ابراز دارد و ……
خاطرات رونالدو از سختی‌ها، مشکلات و فقر او حکایت دارد. اما با ایستادگی، ممارست و تمرین، امروزه به الگو و قهرمانی برای فوتبال دوستان مبدل شده است. قهرمانـی که حتـی به پیراهن و لباســی کـه می‌پوشد بـها و ارزش دیـگری می‌بخشد.
لباس ورزشی او میلیاردها تومان ارزش به خود می‌گیرد چرا که رونالدو آن را پوشیده است و امضا او را دارد.
از طرفی بسیاری از مردمان لباس‌های گران‌قیمت را به هر قیمتی برای خود تهیه می‌کنند تا شاید آن لباس ارزشی به آنها بدهد و در جامعه دیده شوند و مورد توجه قرار گیرند. پوشیدن لباس و یا دست گرفتن موبایل و کیف گران قیمت به خودی خود بد نیست اما اگر تفکر و رویای پشت آن در این ریشه دارد که با در دست گرفتن آنها با ارزش خواهم بود، پس بی‌ارزشی انسان نتیجه همین طرز تفکر خواهد بود. اما خدا ارزشی بی‌مانند و گزاف برای هر یک از ما قائل بوده و هست؛ ارزشی که نه با سیم و زر بلکه با فدا کردن جان خود آن را اثبات کرد.
امروز من و شما ارزشی والا داریم چرا که مسیح برای ما مرد و جان داد و در روز سوم از مردگان قیام کرد تا این هویت تازه جامه و پوشش ما باشد. آمین امروز در او و هویت او ریشه خود را بیابیم.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

هــمه چــــی عــــادیه
نکات ریز خانه داری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست