دختر کوچک غرق می‌شود، در بهشت پروانه‌های پر رنگ و یک مرد سفید پوش می‌بیند و می‌گوید: «فکر کنم شاید عیسی بود.»

وقتی که «آنی پاول» فقط نه ساله بود، فاجعه‌ای رخ داد و او در یک استخر غرق شد. او زیاد آن اتفاق رو به یاد نمی‌آورد، ولی یادش هست که یک مرد سفید پوش به او کمک کرد، و یک سفر به یاد ماندنی به بهشت داشت.

شنبه 9 ژوئن 2018، یک روز تفریحی در پارک آبی به یک کابوس تبدیل شد. پدر آنی به یاد می‌آورد: «متوجه مردی شدم که دختر بچه‌ای را از استخر بیرون آورد و شروع به فریاد زدن کرد، کمک! کمک! کمک کنید!» به محض اینکه غریق نجات برای کمک کردن رسید، کشیش «دِیو» و همسرش «کتی پاول» متوجه شدند که بچه‌ای که غرق شده، آنی دختر خودشان است.

«خداوندا، اون رو از ما نگیر، اجازه بده برگرده.»

کتی به خاطر می‌آورد: «متوجه شدم آنی از سینه به بالا کبود شده و چشم‌هایش برگشته بودند. خیلی بی‌جان به نظر می‌رسید. اون دختر کوچک من بود و فقط نه سالش بود. خیلی درمانده بودم، همش به خدا می‌گفتم، خدایا، اون رو ازمون نگیر. خواهش می‌کنم بزار برگرده.»

دیو گفت: «کنار او بودم و فقط دعا می‌کردم که به ما برگرده.»

وقتی که آمبولانس آمد، به آنی اکسیژن وصل کردند و او را به نزدیک‌ترین بیمارستان رساندند. زمانی که خانم و آقای پاول به اتاق اورژانس آمدند، پزشکان به آنها گفتند با اینکه حالش بهتر شده، اما هنوز در شرایط بحرانی است.

دیو می‌گوید: «من خیلی نگرانش بودم و فکرکنم آنجا بود که بالاخره فهیدم با اینکه نفس می‌کشید، اما حالش خیلی خوب نیست. داشتم فکر می‌کردم چه اتفاقی در حال افتادن است؟ آیا دخترم به حالت عادی بر می‌گردد؟»

در زمان برگشت از بیمارستان آنها دعا کردند، به دوستان و افراد کلیسایشان زنگ زدند که آنها هم دعا کنند.

کتی می‌گوید: «پرشور دعا می‌کردم، خواهش می‌کنم آنیِ من را بیدار کن. التماس می‌کنم او را به من برگردان.»

دیو می‌گوید: « تنها کاری که ما می‌توانستیم انجام دهیم این بود که دعا کنیم و فقط به خدا تکیه کنیم؛ خداوندا، فقط تو به ما کمک کن.

در این مرحله به آنی کمک کن، با حکمتت به پزشکان کمک کن تا بتوانند به او رسیدگی کنند تا به حالت عادی برگردد.»

روز بعد، یکشنبه، کلیسای خانگی «پاولز» زمان خاصی را برای آنی و خانواده‌اش برگزار کرد.

دو روز بعد در بعد ازظهر چهارشنبه، آنی را از کما بیرون آمد. وقتی از خواب بیدار شد، پزشکان از او خواستند انگشتانش را حرکت دهد و به دنبال علائمی بودند تا ببینند که آیا او آگاه است و می‌تواند حرکت کند؟

کتی به یاد می‌آورد: «دکتر همینطور که خم شده بود، آنی با مشت به صورتش زد و دکتر گفت: «حالش خوب می‌شود.» می‌دانستم که آنیِ سرحالِ من برگشته است.»

دیو می‌گوید: «می‌دانی، بدیهی است که این پاسخ دعاهاست. ما از عیسی تشکر می‌کنیم. ما فقط خدا را ستایش می‌کنیم.»

آنی می‌گوید: «من پروانه‌ها را دیدم، و همه آنها رنگ‌های متفاوتی داشتند. آنها فقط رنگ‌های معمولی و روزمره نبودند، آنها رنگ‌هایی بودند که شما حتی نمی‌توانید تصورش کنید. احساس می‌کردم بسیار خوشحال و شاد و بسیار دوست‌داشتنی بودم، من فقط آن را در اطرافم احساس کردم.»

همچنین آنی به یاد می‌آورد که شخصی در استخر به او کمک کرده است. او می‌گوید: «مردی سفیدپوش در استخر بود که به من کمک می‌کرد و فکر می‌کنم شاید عیسی یا شاید یک فرشته بود.»

پنج روز پس از غرق شدن، آنی از بیمارستان مرخص شد و هیچ گونه اختلال شناختی یا جسمی و هیچ علائم از دست دادن حافظه نداشت. امروز آنی خیلی خوشحال است و در مدرسه به خوبی عمل می‌کند. او و والدینش به همه می‌گویند وقتی به خدا اعتماد کنی هیچ چیز غیرممکن نیست. آنی می‌گوید:

«امروز خیلی خوشحالم چون می‌توانم سرگرمی‌های مورد علاقه‌ام مثل دوچرخه‌سواری و یا کتاب‌خوانی را انجام دهم. وقتی دعا می‌کنم و به این معجزه فکر می‌کنم، همیشه می‌گویم خدایا از تو ممنونم که اجازه دادی من دوباره زندگی کنم.»

دیو می‌گوید: «ما می‌توانیم به خدا اعتماد و تکیه کنیم. دیگر مهم نیست از چه چیزی می‌گذریم، زیرا خدا در آنجاست تا به ما کمک کند.»

کتی می‌گوید: «من فقط می‌خواهم به همه بگویم که او خدایی است که می‌تواند غیرممکن‌ها را ممکن کند.»

انجیل می‌گوید: « کودکان برکت هستند»

شرکتی برای پرداخت هزینه‌های زایمان و مخارج فرزندخواندگی، کارکنان خود را حمایت می‌کند.

یک شرکت بیمه مستقر در «تگزاس» با حمایت مالی از کارمندان خود در هزینه‌های فرزندخواندگی و هزینه‌های پزشکی مرتبط با زایمان، در مقابل قانون «Roe v. Wade» (یک تصمیم مهم دادگاه عالی ایالات متحده است که در آن طبق قانون اساسی ایالات متحده، دادگاه به حق سقط جنین حکم داد) واکنش نشان داد.

«بیمه بافر Buffer» هفته گذشته اعلام کرد، روشی متفاوتی‌ نسبت به شرکت‌های دیگر که به کارکنان خود، هزینه‌های سقط جنین را پرداخت می‌کنند، انجام داده است.

رئیس شرکت بافر «شان ترنر» به اخبار «سی بی ان» گفت که برای این مزایای جدید با ایمانی کامل تصمیم‌گیری شده است. ترنر می‌گوید: «ما می‌دانیم که حیات در نطفه شکل می‌گیرد. در واقع عیسی درباره این موضوع گفته است. این چیزی فراتر از یک نوزاد است…در واقع یک هدف است.»

او توضیح داد که هدف، کم کردن بعضی از بار‌های اقتصادی برای کارکنان بافر، که به فکر توسعه دادن خانوادشان هستند، می‌باشد.

ترنر خاطر نشان کرد: «اگر کارکنان مشکلاتی در بزرگ کردن خانوادشان دارند، ما منابعی برای آنها فراهم می‌کنیم.»

هزینه‌های پزشکی زیادی برای به فرزندخواندگی قبول کردن وجود دارند که باید پرداخت شوند، اگر شرکت‌ها برای این کار مبلغی را اختصاص دهند، پس‌انداز مالی بیشتری خواهند داشت. با نقض قانون «Roe v. Wade» کودکان بیشتری به فرزندخواندگی گرفته می‌شوند. سیاست به روز شده شرکت توضیح می‌دهد بافر، هزینه‌های پزشکی مربوط به فرزندخواندگی یک کودک را نیز پرداخت می‌کند.

ترنر همچنین اشاره کرد مایه شرمساری است که انسان‌ها بچه‌دار شدن را مانع پیشرفت شغلی می‌دانند و او با این نظر مخالف است. همچنین وی به اخبار سی‌بی‌ان گفت: «ما می‌خواهیم زندگی را جشن بگیریم و توسعه دادن را برای خانواده‌ها آسان کنیم، فرهنگ انسانی ما می‌گوید که کودکان یک بارِ اضافه می‌باشند، اما انجیـل مـی‌گوید: کودکـان بـرکت هستند.»

اقدام جدید در حالی صورت می‌گیرد که شرکت‌های متعددی تصمیم دادگاه عالی برای لغو قانون «Roe v. Wade» را محکوم کرده و اعلام کرده‌اند که قصد دارند از تلاش‌ها برای جلوگیری از سقط جنین در خارج از ایالت حمایت کنند.

ترنر به CBN News گفت که امیدوار است شرکت‌های بیشتری، رویکردشان زندگی محور باشد و منابع مشابهی را به کارکنان خود ارائه دهند.

او توضیح داد: «قصد ما از اعلام کردن آن این است که بگوییم ما قرار است کار معکوس را انجام دهیم، قصد داریم و امیدواریم که تجارت‌های کوچک دیگر را نیز فعال کنیم تا همین کار را انجام دهند.»

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

دلنوشته
آزار و جفا ها در قرون وسطی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست