آلن ریچسون، ستاره سریال «ریچر» بازگو کرد: «من به اردوگاه خدا تعلق دارم» و ایمان، او را از خودکشی نجات داد.
آلن ریچسون بازیگر ۴۱ ساله به کریستین پست گفت: «من دوقطبی، سرسخت و یک کمال‌گرا بودم، و مردم با معیارهای من مضحک و مورد تمسخرم بودند واقعا زندگی با آنها برایم سخت بود و خودم را در سطح بالاتری می‌دیدم.»
او در سریال ریچر به شهرت جهانی رسید و بیان کرد: «مشکل اینجا بود و بیشترین شک من این بودکه آیا شایسته عشق خدا بودم و یا ارزش توجه او را داشتم؟! در واقع به حقیقت خدا و محبت و اهمیت دادن او به ما شک نداشتم بلکه به خودم و شرایط دریافت این محبت شک داشتم.»
او ادامه داد: «من شوهر و پدر سه پسر هستم و چند سال پیش فکر می‌کردم کارم به پایان رسیده است و در همان زمان اقدام به خودکشی کردم و سعی کردم جانم را بگیرم اما خدا را شکر موفق نشدم.»
با این حال، داستان ریچسون داستان امید و دگرگونی است این بازیگر بقا و بهبودی بعدی خود را مدیون حمایت بی‌دریغ خانواده‌اش، متخصصان پزشکی و مهم‌تر از همه، یک رابطه تازه با خدا می‌داند.
او اینطور به خاطر می‌آورد: «همراه خانواده‌ام، چند پزشک هم کنارم بودند، با کمک آنها من از چنگال مرگ بیرون کشیده شدم اما بعد از آن باید می‌فهمیدم هدف از زنده ماندن من چیست و چطور می‌توانم من هم به دیگران خدمت کنم و رابطه واقعی با خدا داشته باشم.»
این تجربه، تمایل ریچسون را برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و بینش‌هایش برانگیخت، که منجر به تأسیس «instachurch» در رسانه‌های اجتماعی او شد، پلتفرمی که او برای بحث در مورد تامل بر موضوعات معنادار استفاده می‌کند و مردم را به فکر در مورد زندگی و هدف بر‌می‌انگیزد که این خود باعث می‌شود که دیگران از خودکشی نجات یابند.
او گفت: «فقط باید چیزی بگویم که مهم است؛ تا این کار فرد دیگری را همچون من از خودکشی نجات دهد. با خودم فکر کردم، شاید دیگر هرگز به کار و تجارت خارج از هدف خدا نپردازم وگویی خدا اینطور می‌گوید: «من دیوانه‌ترین شغلی که می‌توانید تصور کنید را به شما می دهم.» من همچنان در این هدف تلاش می‌کنم، به او احترام می‌گذارم و این به راستی یک هدیه است.»
ریچسون علاوه بر بازی در «ریچر»، که به طور مداوم یکی از بهترین نمایش‌های پرایم ویدیو است، در کنار «هیلاری سوانک» در فیلم جدید «فرشتگان عادی» بازی می‌کند.
فیلم فرشتگان عادی که بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است، در لوسیویل، کنتاکی، در اوایل دهه 90 اتفاق می‌افتد و شارون (سوانک) پیشه آرایشگری را دنبال می‌کند و در حال مبارزه با اعتیادش به الکل است او به دنبال هدف بزرگتری در زندگی خود است که با داستان میشل، دختر کوچکی که نیاز فوری به پیوند کبد دارد، در روزنامه محلی مواجه می‌شود و ماموریتی را برای نجات جان میشل، آغاز می‌کند.
در همین حال، پدر میشل، اد (ریچسون)، بیوه، در تلاش است تا زندگی خود را تامین کند و در عین حال با درد از دست دادن همسرش نیز دست و پنجه نرم می‌کند. او نسبت به دریافت کمک میشل بی‌اعتنا است و نسبت به خدا، تلخ است.
ریچسون بیان کرد که با شخصیت اد در فیلم و مبارزاتش با شک و دشواری در پذیرفتن و آشتی با خدای مهربان در میان رنج‌ها و دردهای این جهان ارتباط برقرار می‌کند. این بازیگر از گنجاندن صحنه‌هایی که شک شخصیت او را به تصویر می‌کشد، حمایت می‌کند. چرا که ایمان اغلب در بوته بحران ساخته می‌شود.
وی با تاکید بر اهمیت بازنمایی طیف کامل تجربه معنوی در این فیلم گفت: «ایمان در آن لحظات تردید و بحران را می‌شکافد. او به این تصور سی.اس. لوئیس اشاره کرد که خدا «در درد ما فریاد می‌زند» و بر نقش رنج در تعمیق ایمان تاکید کرد.
ریچسون ادامه داد که از طریق کارش، می‌خواهد انعطاف‌پذیری روح انسان را در برابر سختی‌ها برجسته کند. او گفت که موفقیت و تمجیدها زودگذر و تحقق ناپذیر هستند اما شادی و آرامش حقیقی فقط از طریق رابطه با خدا به دست می‌آیند.
او می‌گوید: «درموعظه بالای کوه، شیوه زندگی خوش ‌به حالان، برای من غریبه نیست و مستلزم تلاش در مسیح هست، به همین دلیل به آن می‌چسبم.»
«من بیشترین دردسر را زمانهایی داشته‌ام، که خواستم تنها به پیش روم و برده جاه‌طلبی‌های خودم بودم. زمانیکه شما فقط در حال ساختن امپراتوری خود هستید این را بدانید واقعاً چیزی در اوج وجود ندارد. من دیگر متعلق به آن اردوگاه نیستم، من متعلق به اردوگاه خدا هستم.»
در فیلم «فرشتگان عادی» نانسی تراویس، تامالا جونز، ایمی آکر، درو پاول، اسکای واکر هیوز و امیلی میچل نیز به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم اکنون در سینماها در حال اکران است.

مارک والبرگ می‌گوید: «مردم همیشه می‌خواهند بدانند، من موفقیت خود را مدیون چه چیزی می‌دانم؟»
او اعلام می‌کند که تمام موفقیت او در زندگی، چه در حرفه بازیگری و چه در زندگی شخصی، به ایمان او در مسیح بستگی دارد.
او می‌گوید: «با ایمانم قدرت روبرو شدن با تمام مشکلات زندگی، همه چیزهای غیرمنتظره‌ای که دائماً سر راه ما قرار می‌گیرند، را دارم، به خصوص اگر به اندازه کافی فرصت داشته باشید که بزرگتر شوید بسیاری از مشکلات را تجربه می‌کنید. مرگ، رنج بسیار، از دست دادن بسیار؛ در همه این‌ها، می‌توانم با آنها کنار بیایم، زیرا از طریق ایمانم به مسیح آرامش زیادی دریافت می‌کنم. بنابراین پاسخ من به پرسش مردم به اشتراک گذاشتن ایمانم هست.
والبرگ یک مسیحی متعهد است و همچنین نقش یک کشیش را در فیلم «پدر استو» در سال 2022 نیز بازی کرد که «مل گیبسون» نیز در آن نقش آفرینی کرد. مارک والبرگ پس از چندین دهه کار در صنعت سرگرمی و بازی در فیلم‌های بی‌شمار به یک چیز اطمینان دارد، او برای هر پروژه‌ای که به آن رسیدگی می‌کند به راهنمایی خداوند نیاز دارد.
این بازیگر 52 ساله و نامزد جایزه اسکار و پدر چهار فرزند به کریستین پست گفت: «دعا بخش بزرگی از شروع روز من برای دهه‌ها بوده است. این به من کمک می‌کند تا از همه چیز، دوری از خانواده و مشکلات عبور کنم، با شکرگزاری روزم را شروع می‌کنم و سپس به یاد می‌آورم چه کارهایی را باید از چه راه‌هایی ادامه دهم و او مرا راهنمایی می‌کند، زیرا من همیشه برنامه‌ای خواهم داشت و خدا اغلب آن‌ها را تغییر می‌دهد.»

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

دلنوشته
قرابیه سیب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست