پایتخت!!!

پایتخت!!!

این روزهای کشورمان ایران روزهای سختی‌ست، از خشکسالی و بی‌آبی گرفته تا اختلافات قومی و نژادی؛ درون مرزی و بیرون مرزی. در این شماره می‌خواهیم با اقتداری که خداوند در عیسی مسیح به ما بخشیده برای پایتخت ایران دعا کنیم، شهری که پُر است از جمعیت و مشکلات، هر چه جماعت بزرگ‌تر سختی‌ها بیشتر، دردسرها بیشتر.

“تهران”، شهری که سالیانی‌ست پایتخت سیاسی ایران به شمار می‌رود و در حدود 13 میلیون نفر در آن زندگی می‌کنند این روزها بیشتر از هر زمان نیاز به دعا و شفاعت نزد خدای پدر دارد، غرش شیطان و ارتش تاریکی اکنون از هر زمانی در این شهر بیشتر شده و بسیاری را در اسارت و بندها گرفتار کرده، هر چند باعث خشنودی‌ست که هر روزه به تعداد نجات یافتگان هم افزوده می‌شود و بسیاری به نام عیسی مسیح به عنوان ناجی و خداوند ایمان می‌آورند.

کلام خدا به ما یادآور می‌شود که این اتفاقات همه می‌بایست رخ دهد و نشان نزدیک شدن به روزهای آخر است، ایمان داریم که هیچ اتفاقی خارج از کنترل و اراده خداوند نمی‌افتد و جایی برای نگرانی وجود ندارد، بلکه با آرامش و در اتحاد دست به دعا برمی‌افرازیم و شفاعت می‌کنیم برای مردمان تهران، اشخاصی که شاید آنقدر گرفتار و دل‌مشغول روزمره‌گی شده‌اند که حتی فرصت فکر کردن به حقیقت خداوند را ندارند، شاید شیطان آنان را به قدری غرق در تعصب و یا خرافات کرده که حتی لحظه‌ای نمی‌توانند از پوسته‌ی مذهب و خرافات بیرون آمده و به این فکر کنند که راه راستی و حیات مذهب و اعمال ما نیست. با اقتدار در نام عیسی مسیح می‌طلبیم که خداوند چشم‌ها و گوش‌های این عزیزان را باز کند بلکه با شناخت خدا آرامش در زندگی تک‌تک این فرزندان گمشده خداوند جاری شود.

همان‌طور که خداوند در کلام فرموده او مشتاق این است که همه به سوی او بازگشت کنند، همه‌ی کسانی که دروغ‌های شیطان را به جای حقیقت پذیرفته و در پی خدایان دروغین و باطل رفته‌اند و خود نمی‌دانند و به قدری در اسارت فرو رفته‌اند که دیگر صدای در زدن روح خدا را پشت درِ قلبشان نمی‌شنوند. شکر برای خداوند که از ما دلسرد نشُد و ایمان داریم که از هیچ یک از فرزندانش هیچ‌گاه ناامید نخواهد شد و مشتاقانه منتظر باز کردن در قلب عزیزان پایتخت نشین است و برایش تفاوتی ندارد که در چه جایگاه و سمت و منصبی هستند. ما هم به دور از تعصب و تفاوت، برکت و آرامش خداوند را به یکایکشان اعلام می‌کنیم، از رهبران و مسئولین گرفته تا مردم عادی این شهر و استان.

همچنین دعا کنیم برای خادمین و ایمانداران تهران بزرگ که بی وقفه برای رساندن انجیل و خبر خوش به گوش مردمان این شهر در تلاشند، و در این جفاها و سختی‌ها جان خود را در راه بشارت نام خداوند بر کف دست خود گذاشته و با فروتنی از جنس خداوند عیسی مسیح به عنوان کوچک‌ترین، در حال خدمت در پادشاهی خداوند هستند. برکت و حفاظت خدا را به ایشان اعلام می‌کنیم و قوت و پایداری خداوند را برای این عزیزان می‌طلبیم. آمین که روزی برسد تمام مردم این شهر و استان بزرگ تهران در جای‌جایِ آن نام خداوند را آزادانه بر سر زبان‌ها آورده و جلال را به عیسی مسیح اعلام و در اتحاد خداوند را پرستش و ستایش کنند.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

چیکن استراگانوف
هنر در شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست