استان لرستان

هان بر در ایستاده می‌کوبم. کسی اگر صدای مرا بشنود و در به رویم بگشاید، به درون خواهم آمد و با او همسفره خواهم شد و او با من. (مکاشفه ۳: ۲۰)

خداوند را شکرگزار هستیم که بار دیگر در این صفحه با ما همراه شدید تا همگی در اتحاد دست به دعا برداشته و از هر جای این کره‌ی خاکی برای فرزندان خداوند شفاعت کرده و برکات پدر آسمانی را به مردمان عزیز کشورمان ایران اعلام کنیم. در این شماره برآنیم سفری به استان لرستان داشته باشیم و با تمامی دل و جان دعا کرده و نجات و محبت خدا را به مردم این استان اعلام کنیم. نجاتی که بواسطه‌ی فیض عظیم خداوند و محبت بی‌انتهای خود و عدالت بی‌نقص‌اَش برای ما به رایگان هدیه داده شد و حال نوبت ماست که دیگران را به این فیض دعوت کرده که کسی از این فیض بی نصیب نماند. پدر جان شکرت، عیسی جان شکرت، شکر برای حضورت، شکر برای اینکه با ما و در مایی…

پدر آسمانی در این لحظه با خانواده‌ی الهی همراه شده‌ایم و یکدل برای آسیب دیدگان و عزیزان داغ دیده که بر اثر حوادث سیل در این استان هم اکنون در غم و اندوه و نگرانی هستند دعا می‌کنیم. ای خداوندم فریاد ناله‌ها و گریه‌هایشان را بشنو و به آنها قوت قلب بده… پدر آسمانیم، ای خدای قدوس، ای خدای محبت، ای که سرچشمه‌ی محبت از آن توست، به حضورت آمده‌ایم و دستان خود را برافراشته و می‌طلبیم در نام یگانه پسرت عیسی مسیح که تو آسمان لرستان را بگشایی و از آسمان، باران رحمت خودت را ببارانی و جاری کنی فیض و سلامتی‌ات را.

خداوندم، ای پدر آسمانی؛ دل‌هایی که شکسته شده، خانواده‌هایی که بی‌سرپرست شده‌اند و هر کسانی که گمشده‌ای دارند را به حضورت آورده‌ایم، آرامش تو ای خداوندم بر اینان و این استان باشد، مسح نما و قلب‌هایشان را لمس کن تا حقیقت تو را بشناسند.

عیسی جان ای خداوندم از تو می‌طلبیم که فرزندانت را ملاقات کنی و برکت دهی و نجات را بر آنان جاری سازی. خداوندم می‌طلبیم حفاظت تو را برای خادمین‌اَت که در این استان خدمت می‌کنند و با قلب و جان و دل برای تو قدم برمی‌دارند و از کلام تو می‌گویند و هدایت می‌کنند مردم را به سمت تو تا نجات را دریافت کنند؛ می‌طلبیم که از حملات، بلا و لعنت به دور باشند و تو ای خداوندم برکتشان بده و قوت قلبشان باش…

خداوندم مسئولین این استان را به حضورت می‌آوریم و می‌طلبیم که قلب آنان را لمس کنی؛ نور تو بر چشمانشان بتابد و قلب‌شان لمس شود که خواست و اراده‌ی تو ای خداوندم بر زندگی‌شان جاری شود…

استان‌های همجوار را به حضورت می‌آوریم، خداوندم چشمی بینا و گوشی شنوا بده که صدای تو را بشنوند و قلبشان از حضور تو ای خداوندم پر شود و فیض و رحمت تو بر این استان‌ها و کشور عزیزمان جاری شود.

خداوندا تو نیرومندی و آسمان و زمین از آن توست. جهان را و هر چه را که در آن است تو بنیان نهادی، به خروش دریا فرمان می‌رانی و چون امواجش برخیزند آنها را فرو می‌نشانی، استان لرستان و شهرهای خرم آباد، ازنا، الیگودرز، بروجرد، پل دختر، دلقان، درود، شهر سلسله و کوهدشت با مردمانی مهربان و غیور و صبور را به حضورت می‌آوریم، آنها را از بلایا محافظت کن و برکتت را بریز و قلب‌های مهربان آنها را لمس کن تا تو خدای حقیقی را بشناسند و در تو حیات جاودان داشته باشند و شکرگزار تو باشند.

در نام قدوست عیسی مسیح طلبیدم، با شکر سپاس فراوان. آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

گرینچ
دلنوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست