لرستان

بگذارید کلام مسیح به کمال در میان شما ساکن گردد. با مزامیر، سرودها و نغمه‌های روحانی و با تمام حکمتی که او به شما عطا می‌کند، به یکدیگر تعلیم و اندرز دهید و با قلبی شکرگزار برای خدا بسرایید. کولسیان 3 : 16

یهوه صبایوت خدای لشکرها ارتشی از زنان و مردان دعا را در سراسر دنیا از هر قوم و ملت و زبان رهبری می‌کند و عیسی مسیح امروز ما را کلیسا می‌خواند و می‌فرستد تا برکت را به تمامی نقاط استان«لرستان» از کشور «ایران» و استان «استانبول» از کشور «ترکیه» اعلام کنیم.
شکر بهر تو ای خدا که جان دادی تا نجات یابیم. شکر برای کلام تو ای مسیح. ای خداوندا با دلی توبه‌کار به حضورت می‌آییم اعتراف می‌کنیم گناهکاریم و‌کارهای خوب و نیک ما را نجات نداده است بلکه ایمان داریم تو برای نجات ما از گناه بر روی صلیب رفتی کشته شدی، در قبر نهاده شدی و بعد از سه روز از مردگان برخاستی، ایمان داریم تو زنده هستی و اقتدار داری گناهان ما را ببخشی و ما در مسیر پارسایی هدایت و رهبری کنی، خداوندا در نام عیسی می‌خواهیم مطابق اراده تو زندگی کنیم، خداوندا عهدمان را با تو می‌بندیم چون تو گناهان ما را پاک می‌کنی.
خداوندا قوانین و مسیر اراده خود را به ما بیاموز و قلبی شکرگزار ببخش باشد که همواره شاهدین تو باشیم.
دهانی پر از حمد می‌طلبیم تا با خواندن سرود شکرگزاری کارهای عظیم و شگفت انگیز تو را به همه مردم اعلام کنیم.
فیض و آرامش خداوندمان عیسی مسیح، قوت و نظم و مدیریت تو را می‌‌طلبیم، بر مردم «استان لرستان و شهرهای این استان، الیگودرز، ازنا، پل دختر، فیروزآباد، تیتکان، سپید دشت و….
باشد که در این سال تازه بهار تو در دلها باشد. همانطور که طبیعت در حال شکوفاییست دلها بهاری و پر از شکوفه شود. قلب‌‌های سرد زمستانی در حرارت عشق تو از نو متولد شوند، خلقت تازه در تو ای مسیح در زندگی‌ها دیده شود.خداوندا قدرت از آن توست و تنها چیزی که نیاز تک به تک ما مردم است فیض تو است، چون قدرت تو در ضعف ما کامل می‌شود، پس به ضعف‌های خود می‌بالیم تا قدرت مسیح بر ما جاری شود. خداوندا، ضعف مدیریتی، مشکل بیکاری، مشکل استفاده نادرست از منابع را به حضور پر جلالت می‌آوریم چون تو ضعف‌های ما را برداشتی و مرض های ما را شفا دادی.
خداوندا دلهای مردم این استان را به محبت خود و پایداری مسیح هدایت فرما. خداوندا در این دنیا سختی و مشکلات و زحمات فراوان هست و با آن روبرو خواهیم شد اما می‌خواهیم از پی تو روانه شویم.
ای پدر سماوی ترس الهی تو در دل مردمان این این سرزمین باشد تا کامیاب شوند و از هر بلایی محفوظ بمانند. خداوندا جان‌هایشان را از هر گونه تنبلی، بی‌ایمانی، شک که ایشان را از مسیر نور تو باز می‌دارد دور کن.
کلام روشنایی بخش تو را به مردم لرستان اعلام می‌کنیم و فکر و قلب و روح و جانشان را به نظم و آرامش تو دعوت می‌کنیم تا از نیکی کردن خسته نشوند و در نام تو عیسی پیروزمندان باشند.
خداوندا سخن کلام تو با پدر و مادرهای این استان باشد تا خود و فرزندان خود را سرزنش نکنند بلکه آن طور که تو ای خداوند می‌پسندی و تعلیم می‌دهی با محبت و اقتدار در نام عیسی مسیح تربیت کرده و از کلام پاک و مقدس و حیات بخش تو فرزندان را نصیحت دهند.
ایمانداران این استان را شعله‌ور و در خودت حفاظت کن تا بتوانند کلام تو را به تشنگان برسانند، باشد که کلیساها در نام و محبت حقیقی تو ای خداوند استوار شوند و محافظت تو با آنها باشد.
حکمت تو بر مسئولان و شادی و قوت تو بر کودکان و نوجوانان و جوانان و پیران و ملاقات تو با تک به تک مردمان این استان باشد.
و در آخر یهوه رافا شفا و صلح و سلامتی تو بر بیماران و آرامی و تسلی و حضور تو بر تک به تک مردمان این استان باشد و بماند.
ای قدوس به نام عیسی به حضور تو آمدیم و با سرود شادی تو را می‌پرستیم! آمین

استانبول
خداوندا شکر بهر تو که منبع محبت هستی و محبت تو کامل است، ای سردار لشکرها تو را می‌پرستیم و ستایش گوییم؛ شکر بر تو ای قادر مطلق، بر مرگ و گناه پیروز هستی.
شکر برای کشور ترکیه و میهمان‌نوازیشان شکر برای کلیساها و ایماندارانش.
خداوندا «استان زیبای استانبول و منطقه‌های پندیک، ماسلاک، ساریر، بیکوض، آتا شهیر، آوجیلار،کادیکوی و جزایر و مابقی مناطق» و مردم این استان را به حضور قدوست می‌آوریم.
تو در کلامت گفتی: «ای تمامی زحمتکشان و گرانباران نزد من بیایید من به شما آرامی می بخشم.» باشد که گرانباران نزد تو آیند و آرامی از تو دریافت کنند.
خداوندا تو آنقدر جهان را محبت کردی که یگانه فرزندت را دادی تا با ایمان به تو هلاک نشویم بلکه حیات جاودان داشته باشیم، خداوندا برای درک این نجات روح حکمت و مکاشفه تو را بر مردم عزیز ترک زبان استانبول می‌طلبیم.
خداوندا مردم استانبول را از برکت خانه خود سیر کن و از چشمه نیکویی خود به آنها بنوشان. روشنایی تو بشود در تمام تاریکی‌ها.
چشمان این عزیزان را همانند زن سامری به آب حیات باز کن تا بفهمند که در پای چاه‌های این دنیا باز هم تشنگی‌ست ولی در پای تو از سخنان حیات می‌توانیم سیراب شویم و دیگر هرگز تشنه نشویم.
آسمان این استان را در نام تو باز اعلام می‌کنیم. باشد که هر دری از دزدی، غم، بت‌پرستی باز است در نام تو بسته شود.
این استان مالامال آثار توست و چه بسیارند کلیسا‌ها و آثار تاریخی که تو را به یادها می‌آورند. این مراکز را به نام تو تقدیس می‌کنیم تا هر گردشگری که وارد آنها می‌شود عظمت و جلال و شکوه تو را به یاد بیاورد و بداند تو خدای زنده هستی.
و همینطور خداوندا بیمارستان‌ها و مدارس و اداره‌ها و اماکن ورزشی و هنری و دانشگاهها و فرودگاه، ترمینال‌ها تمامی اماکن را به جضورت می‌آوریم و پادشاهی تو را اعلام می‌کنیم بر جای جای آن. باشد که کلیساها در قوت تو بیدار شوند.
ای نور جهان، مهاجرین و پناهندگان و توریست‌ها را به تو می‌سپاریم. از ایماندارنت استفاده کن تا همچون فرزندان نور عمل کرده و مژده تو را به آنها دهند. باشد که پناهندگان پناهشان را در تو بیابند.
ای خداوند چشم‌ها را بینا کن تا حضور پر جلالت را ببینند.
در نام عیسی مسیح با ایمان دریافت می‌کنیم، آمین.

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

بالتازار هابمیر
مجله فرهنگ و هنر شماره 95

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست