کرمانشاه

“و خداوند می‌فرماید: من تخت خود را در عیلام بر پا خواهم کرد، و پادشاهان و صاحب‌منصبان را از آنجا نابود خواهم ساخت. «اما در ایام آخر، سعادت را به عیلام باز خواهم گردانید؛» این است فرموده‌ی خداوند.” (اِرمیا 49: 38-39)

درودی دیگر به شما دنبال کنندگان مجله اسمیرنا

خداوند را شکرگزار هستیم برای حضور تک‌تک شما که با همراهیتان قوت قلبی هستید برای ما و شفاعت کننده برای نجات ایران عزیز و رها شدن از ظلمت و تاریکی. خداوند را شکرگزاریم که در تاکستانش راه یافتیم تا نجاتی که برایمان فراهم کرد را اعلام کرده و در زیر چتر پادشاهی خداوندمان شاه شاهان عیسی مسیح باشیم.

خداوندمان وعده دهنده امین است و ما ایمان داریم نبوت این کلام درباره عیلام روزی به حقیقت می‌پیوندد، امروز می‌خواهیم در اتحاد و یکدلی؛ و در مسیر پادشاهی و ملکوت خداوند دعا کنیم برای شهر عیلام و مردمانش، برای لمس شدن قلبشان و باز شدن چشمان و شنوا شدن گوش‌هایشان.

این شهر زیبا در حصاری از کوه ها و ارتفاعات جنگلی با آب و هوای معتدل کوهستانی شهری تاریخی و باستانی‌ست، این شهر از جنوب با استان خوزستان، از شرق استان لرستان، از شمال استان کرمانشاه و از سمت غرب با کشور عراق همجوار می‌باشد. امروز می‌خواهیم برای تک‌تک استان های همجوار حتی کشور همسایه این استان یعنی عراق دعا کرده و برکت، شالوم و پادشاهی خداوند را به آنان اعلام کنیم.

در اتحاد دستان خود را به دعا برافرازیم، از خداوندمان عیسی مسیح می‌طلبیم که شهر عیلام را بار دیگر به یاد آورده و تخت پادشاهی خود را در این شهر بنا کند. خداوندا قلب یکایک فرزندانت را لمس کن تا شاهدانی باشند برای همگان؛ نور و نمک باشند برای یکدیگر و شهر و روستاهای اطراف. قلب سنگی‌شان را به قلبی گوشتی بدل کن، همان‌طور که اکنون ما شاهدان تو هستیم و اعلام می‌کنیم ما هر کدام به راه خود در تاریکی رفته بودیم تا اینکه تو آمدی و قلب‌های ما را با نور خود روشن کردی تا زبانمان خداوندی تو را اعلام کند و تو را جلال دهد؛ امروز از تو می‌طلبیم کار عظیم خود را در این شهر به انجام رسانی و روح و جان فرزندان گمشده خود را از رفتن به گودال بی‌انتها نجات بخشی، تا همگان با قوت روح‌القدس نام تو را جلال دهند و ملکوت و پادشاهی تو را به یکدیگر اعلام کنند.

می‌طلبیم از خداوندمان که برکت و حکمت را به فراوانی جاری سازد در زندگی تک‌تک فرزندان و خادمانش در این شهر، ایمانداران و سفیران صلح و سلامتی که در این شرایط سخت هیچ‌گاه نام خداوند را بی‌حرمت نساخته‌اند؛ لغزش‌ها و افتادندها ناگریزند ولی خداوند از عمق قلب‌های تک‌تک ما آگاه است و می‌داند که فرزندانش در این شهر با تمامی دل خواهان برقراری ملکوت و استوار شدن تخت پادشاهی عیسی مسیح هستند، همان‌طور که ما به عنوان تیم دعا و خادمانی کوچک از جای‌جایِ این کره خاکی خواهان بازگشت عیسی مسیح و برقراری عدالت جاودانه‌ی او هستیم.

خداوندا دعا می‌کنیم برای کشور عرب زبان همسایه، کشوری که به مانند کشور ما اسیر شرارت‌های شیطان شده و مردمان آن با چشمانی بسته به راه باطل پیش می‌روند، آمین که تک‌تکشان از این تاریکی و ظلمت رهایی یابند و فرزندان نور شوند، می‌طلبیم هر آنچه اراده‌ی نیکوی خداوند است برای تمامی مردمان این سرزمین جاری شود و آرامشی از جنس خودش به روح و جسم و جانشان به واسطه‌ی روح‌القدس بریزد.

خداوندا بر ایران پادشاهی کن و امور را در کنترل و نظم الهی خودت بگیر، تا مردمان این شهر و کشورمان ایران تنها و تنها نام تو را جلال دهند. ایمان داریم و می‌دانیم که تخت سلطنت تو جاودانه و عصای پادشاهی تو عدل و انصاف است…

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

نوشیدنی چربی سوز
هنر در شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست