صفحه روز

مثل کبک سرشان را زیر برف کرده‌اند

برای انکار مرگ و قیام عیسی مسیح نه فقط لازم است سند‌های تاریخی موجود را انکار کنیم بلکه باید مانند کبک سرمان را زیر برف کرده و تاثیر تبدیل کننده این واقعه مهم در زندگی افرادی که به او ایمان آورده‌اند را نادیده بگیریم و بگوییم همه این تغییرات دروغ است.

باید به خودمان بگوییم؛ این افراد در حال اسارت گناه زندگی می‌کردند و بـا سرعت در جاده تاریکی می‌تاختند اما بطور ناخودآگاه یک مرتبه متوجه شدند، زندگی‌شان خودبه‌خود بطورکاملا اتفاقی زیر و رو شده و به شخص دیگری تبدیل شده‌اند!!!
انـکارکردنِ واقعه‌ای که نیاز به خودفریبی و دروغ و تحریف و مغلطه و سفسطه و انکار سند و نادیده گرفتن دلایل قابل رویت داشته باشد خودش بزرگترین سند حقیقی بودن آن واقعه است.
عیسی مسیح حقیقتا مرد و در روز سوم از مردگان برخاست و فرشتگان گفتند: «چرا زنده را در میان مردگان می‌طلبید او برخاسته است.»
قوت قیام مسیح از مردگان نه فقط مهر امپراطوری روم را از روی درب سنگی قبر شکست و نگهبانان را به زمین انداخت و کاهنان فریبکار را رسوا کرد و مجبور شدند به سربازان رشوه بدهند تا بگویند جسد مسیح را دزدیده‌اند بلکه امروز هر افکنده‌ای که اسیر قبر بسته رویاهای مدفون شده‌اش باشد را در صورتیکه به او ایمان بیاورد برمی‌خیزاند و زندگی او را تبدیل می‌کند. زیرا کار مسیح تبدیل است از موت به حیات.

دوست عزیز اگر امروز به مسیح ایمان بیاورید و با او از گذشته خود قیام بکنید در مورد شما هم فرشتگان فریاد می‌زنند: «چرا این شخص زنده شده را در میان مردگان می‌طلبید؟»

افکار و روحیه و شخصیت و هویت او زنده شده و دیگر در قبر خاطرات گذشته نیست بلکه با مسیح برخاسته است.

جلیل سپهر

نوشته های مرتبط با دسته انتخاب شده شما

مردی به نام اتو
خستگی و تاثیر آن در سبک زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیشترین خوانده شده ها

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست